The Shadow of the Sun
Cień, Słońca
Snoopy

„Cień Słońca” to wnikliwe studium psychologiczne wrażliwej, burzliwie przeżywającej okres dojrzewania emocjonalnego młodej dziewczyny, Anny, córki sławnego pisarza, pozostającej - jak zresztą reszta członków rodziny - w jego cieniu. Anna, która sama ma ambicje literackie, czując się niezauważana przez ojca i odtrącona przez matkę, szuka uczucia gdzie indziej, lecz i mężczyźni, których spotyka na swej drodze, wydają się niezdolni sprostać jej oczekiwaniom. Jak i co zmienić w swoim życiu, w czym odnaleźć jego sens, związać je z kimś czy też pozostać samotną, tworzyć czy poddać się rezygnacji i szukać łatwych rozwiązań - oto problemy, które Anna musi samodzielnie rozwiązać.

Anett Klimek | 2016-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2016

Trudno się czytało. Fabuła też nie uratowała całości.

Inga | 2016-12-15
kaskak2003 | 2016-08-07