Wszelki wypadek

Cykl: Janeczka i Pawełek (tom 5)
Wydawnictwo: Kobra Media
pies, powieść, chmielewska
Arletta

Przygody Pawełka i Janeczki, w których, jak i w poprzednich znaczącą rolę odgrywa pies Chaber. Tym razem młodzi pogromcy przestępczości rozpoczynają walkę ze złodziejami samochodów. Ich dość niezwykły sposób sposób prewencji wzbudza duże wzburzenie u wszystkich zainteresowanych stron.

Bardzo cenię tą serię. Mama mi bardzo wciskała te książki, ponieważ pani Chmielewska jest jej ulubioną autorką. Wcisnęła skutecznie, a mnie się podobało. Polecam!

Niesamowite, ciekawe przygody Pawełka i Janeczki główną rolę odgrywa w książce pies Chaber.Razem ruszają młodzi pogromcy przestępczości rozpoczynają walkę ze złodziejami samochodów.
Chmielewska bardzo fajnie napisała swój kryminał w stylu lekkim,przyjemnym.
Przyjemna, miła to książka mojej ulubionej autorki piszącej kryminały.
Super naprawdę się czytało, miłe chwile spędziłam z bohaterami książki!!!!

Renax | 2014-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2014

Kolejna książka z cyklu o Pawełku i Janeczce zapewnia ciekawe przygody, spotkania z przestępcami i policją, wyczyny psa Chabra oraz naszego rodzeństwa i ich przyjaciół. Świetnie się bawiłam, choć nastolatką już dawno nie jestem. Niestety, zdaje się, że była to ostatnia książka o naszych bohaterach?

PABLOPAN | 2012-05-17

Ogromny sentyment, przepiękne wspomnienia - seria o Janeczce i Pawełku jest kultowa!

Degamisz | 2014-04-14

Moim zdaniem najsłabsza część z przygodami Pawełka i Janeczki, aczkolwiek czyta się przyjemnie.

Marianna | 2017-07-13
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Ciemną nocą na parkingach samochodowych zjawiają się podejrzani osobnicy, którzy wsiadają do obcych samochodów jak do swoich własnych, po czym udają się w stronę wschodniej granicy. Mafia, jak się okazuje, robi to niemal bezkarnie, ponieważ ma opiekunów w najwyższych sferach państwowych.
Przeciwstawienie się złodziejstwu wydaje się niemożliwe z powodu luk w prawie i ograniczonych możliwości policji. Trójka bohaterów: Janeczka, Pawełek i ich nadludzko mądry pies, Chaber, wpada na trop mafii, znajdując jednocześnie niezawodny sposób zabezpieczenia zagrożonych przed kradzieżą samochodów...
Przygody Janeczki i Pawełka wciągają bez reszty. A ich zwariowane pomysły budzą podziw. Nie sposób się oderwać. Wciągająca narracja, liczne zwroty akcji, świetne zakończenie. Polecam gorąco.

Joanna Chmielewska zadziwiła mnie swoją książką "Wszyeli Wypadek".

Lektura była tak przyjemna, że zanim się obejrzałem, to całą już przeczytałem.
Lekkość pisania autroki, ciekawi bohaterowie, lekko kryminalna akcja sprawiają, że książka nabiera rozpędu i aż chce się ją czytać.

Bardzo mi się również podobało podejście pisarki do charakterów dwójki głównych bohaterów-Janeczki oraz Pawełka. Trzeba przyznać, że ciekawszych dzieciaków nie można było wymyślić.

Serdecznie polecam przeczytać!

ira | 2012-02-19
Przeczytana: 1988 rok

Lubię serię z Pawełkiem i Janeczką oraz ich niesamowitym psem. Urocze przygodówki dla dzieci, prezentujące całkiem niedziecinne czasami poczucie humoru. :-)

mięta | 2011-01-04
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2002 rok

Tym razem Pawełek z siostrą i przyjaciółmi oraz psem Chabrem pomagają pewnemu porucznikowi .

Magdalena Iwan | 2011-04-27
Przeczytana: 2010 rok

Trochę słabsze zakończenie. Ale dobrze znów zobaczyć Janeczkę i Pawełka w akcji.

Znak kryminał 300x500