Netykieta, czyli Kodeks dla internautów

Tłumaczenie: Andrzej Hildebrandt
Wydawnictwo: Mikom
Rules of the Net
83-7158-118-1
Internet
agasta

Jest to niezwykła książka - zbiór porad, dowcipów i przykładów z nowej internetowej kultury! Dla każdego kto żegluje w sieci. Początkujący internauta pozna zasady i zwyczaje panujące w sieci, doświadczony "żeglarz" przeczyta wiele ciekawostek i opisy zabawnych zwyczajów i sytuacji. Autorzy to doświadczeni Internauci. Znają wady Internetu, znają jego zalety, znają wszystkie gatunki "świrów", jakich można tam napotkać. Tylko od nich dowiesz się jak jaka jest prawda!

agasta | 2010-03-10
Mahoniowa | 2013-04-07