Kocham Hollywood

Wydawnictwo: Amber
I Heart Hollywood
miłość, dziennikarstwo, kariera
mad28

Bohaterka bestsellera "Kocham Nowy Jork" znów wyrusza na podbój swoich marzeń! Angela Clark zapomniała o miłosnej porażce w Londynie, ma nowego fantastycznego faceta i rewelacyjną pracę - jest dziennikarką w Nowym Jorku. Niespodziewanie dowiaduje się, że znany i superprzystojny aktor chce, by przeprowadziła z nim wywiad w Hollywood. Angela jak na skrzydłach pędzi na spotkanie miasta gwiazd,...

Bohaterka bestsellera "Kocham Nowy Jork" znów wyrusza na podbój swoich marzeń!

Angela jak na skrzydłach pędzi na spotkanie miasta gwiazd, słońca i sławy, by szybko przekonać się, że światła reflektorów mogą mieć szkodliwy wpływ na jej karierę i jej miłość...

źródło opisu: [Amber, 2010]

Przeczytana: 29 września 2013

kocham to serie i jej autorkę. Niby to jest takie nic, ale autorka przedstawia problemy swojej bohaterki w ta ciekawy i śmieszny sposób, że człowiek nie jest wstanie się oderwać.

isabelle142 | 2013-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2013

Serio ta książka ma taką średnią? How is that possible?! To ma być bestseller? A mi się w ogóle nie podobała. Co prawda nie robiłam sobie nadziei, że będzie to jakieś literackie arcydzieło, ale sądziłam, że te 5-6 gwiazdek przynajmniej spokojnie dam. A guzik! Nie zasłużyła! Czym mi podpadła? Durną bohaterką. Bezmyślna, niekonsekwentna, podatna na manipulację, na widok jakiegoś aktorzyny dostająca małpiego rozumu, z mózgiem wielkości orzeszka (i to laskowego. Bez skorupki.), a przy tym tak niedojrzała, że jakbym ją spotkała, to bym nią potelepała. Przykład? Facet prowadzi z nią poważną rozmowę, która zresztą sporo nerwów go kosztuje, a ona bardziej jest zainteresowana nową torebką niż tym, co on mówi. O ludzie!!! Bohaterki z tendencjami do wpadania w tarapaty są na ogół urocze (ot, choćby Bridget Jones), a ta była tylko irytująca. Książka miała być z założenia zabawna, dla kobiet spragnionych rozrywki, tymczasem ja się wynudziłam i wymęczyłam. Uśmiechnęłam się raptem parę razy - na...

Magdalena | 2015-02-28

Może jestem wybredna, a może po prostu za bardzo irytuje mnie ta bogata otoczka amerykańskiego życia. W każdym razie nie jestem zachwycona tą książką. Jak na bestseller, jest mocno przeciętna. Humor nie był jakiś powalający - parę uśmieszków pod nosem i tyle. A cała ta historia była jakaś taka nierzeczywista, że niespecjalnie mi się to czytało. Chociaż z drugiej strony - nie było nudno. Była jakaś akcja i bohaterka nie była wkurzającą panienką. Chyba tylko dlatego udało mi się skończyć Kocham Hollywood.

angella98 | 2013-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Książka naprawdę rewelacyjna. Przyjemnie się ją czyta,mimo nudnego początku, później akcja rozwija się w zawrotnym tępie. Moim zdaniem doskonała na oderwanie się od rzeczywistości :)
Polecam.

Majusia | 2011-08-16
Przeczytana: 12 sierpnia 2011

Dla mnie rewelacja! Dawno się tak nie uśmiałam czytając książkę. Nie licząc oczywiście pierwszej części. Przyjemna, zabawna i bardzo odprężająca. Coś w sam raz na deszczowe letnie wieczory.

Wiśniowa | 2011-12-14

Bardzo przyjemna, zabawna książka. Lekko się ja czyta. Aż szkoda, ze tak szybko sie skończyła :( Pierwsza czesc rewelacyjna, ta również.

Irmina | 2016-03-03

Mniej mi się podobała niż poprzednia część, ale przyjemnie się czytało :)

ZoOcha | 2012-01-26
Przeczytana: grudzień 2011

Kocham Hollywood, kolejna odsłona szalonych przygód słynnej już blagierki Angeli .
I tym razem autorka zaskoczyła nas szalonymi perypetiami z życia całkowicie odmienionej Ang.
Dobra praca, nareszcie układający się związek z przystojnym rockmanem oraz zawsze pomocne przyjaciółki to niemal wszystko czego potrzeba jej do szczęścia. Jednak gdy wszystko się układa, dzwoni pani redaktor, która na spotkaniu oznajmia, że Angela ma jechać do Hollywood, aby zrobić wywiad z mega przystojnym i sławnym aktorem. Ona, amatorka w wywiadach, ma zrobić wywiad od którego zależy cała jej kariera zawodowa, oraz życie w Nowym Jorku, w którym tak się zakochała.
Tak wiec z ciężkim sercem, zostawia swojego przystojniaka i rusza wraz z Jess na podbój Hollywood. Miasto, gdzie na każdym kroku można spotkać kogoś sławnego wcale nie przypada Angeli do gustu oraz sam fakt, ze wyjeżdżając z zimnego NY nie wzięła ani jednego bikini. Co oznacza kolejne zakupy i wyczyszczenie karty kredytowej, znowu.
Pierwsze...

aga | 2013-10-01
Na półkach: PDF, Przeczytane, 2013

Kobieca lektura,szybka, łatwa i przyjemna. Druga część " Kocham Nowy York ". Śmieszna, choć czasami mnie wkurzała ale szybko poszło. Fajne oderwanie się od rzeczywistości. " Słońce, plaża śpiew ".

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: czerwiec 2012

Dla mnie rewelacja! Dawno się tak nie śmiałam!! Przyjemna , zabawna i bardzo odprężająca. W sam raz na deszczowe wieczory.