Na krańcu tęczy

Tłumaczenie: Malgorzata Strzelec
Wydawnictwo: Amber
Annie's rainbow
83-241-0957-9
pieniądze, napad, milion, szansa, kradzież
agasta

Bank w miasteczku uniwersyteckim w Bostonie zostaje obrabowany. Tego samego dnia Annie Clark, studentka, która nazajutrz zamierza odebrać dyplom i wyjechać z miasta, znajduje w swoim samochodzie torbę. W środku jest ... Pół miliona dolarów. Pieniądze z napadu. I uśmiech losu, fortuna, który zapewni jej przyszłość. Obiecując sobie, że kiedyś zwróci pieniądze, dziewczyna zabiera torbę... Mijają lata. I oto nadchodzi dzień, gdy Annie może stracić wszystko - majątek i bezcenny dar miłości. Niezapomniana historia o kole fortuny, marzeniach, miłości i niebezpieczeństwie.

zabielka | 2015-01-10
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 09 stycznia 2015

No, niby wszystko jest, wszystko się zgadza,,, a jednak,,, no właśnie, To jedna z tych książek które ciężko mi ocenić, pomysł fajny, niby dzieje się nie mało, jednak czytając nudziłam się, nie bardzo mnie przekonała, więc polecić jej nie mogę, mimo to jest to tylko moje zdanie. Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać, więc po prostu tak pozostawię swoje wypociny na temat tej książki.

Dominika | 2013-10-14

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Akcja ogólnie jest ok, jednak momentami może nudzić. Nie przekonuje mnie wątek dotyczący Parkera, niby się kochają z główną bohaterką, a później okazuje się, że chodziło tylko o interesy. Według mnie główna bohaterka niby jest rekinem biznesu a tak naprawdę jest głupio naiwna. Jeśli już oddała połowę zabranych pieniędzy to czemu nie oddała reszty skoro była taka bogata? Według mnie fabuła bez składu i ładu, wszystko kręci się wokół jednego błędu popełnionego w młodości. I jeszcze pozostaje kwestia kary, która ominęła główną bohaterkę, ale myślę, że zrehabilitowała się pomagając potrzebującym, co nie zmienia faktu, że mogła oddać całość pieniędzy do banku.

Taka ta książka głupiutka i naiwna. Lubię historie o szalonej miłości ale jeśli dwoje głównych bohaterów widzi się 3 minuty i już ledźwia im plonął, to jednak trochę za szybka jak na mój gust;)

PATRYCYJKA | 2015-08-15
Przeczytana: 11 maja 2015