Na krańcu tęczy

Amber
2000-07-01
2000-07-01
Małgorzata Strzelec
pieniądze napad milion szansa kradzież

Książka od pierwszej strony do ostatniej jest emocjonująca.Każdy wątek jest intrygujący.Tak naprawdę niczego nie można się domyślić.Akcja się toczy szybko i ciekawie.Sekret,który ciąży na głównej bohaterce nie daje jej żyć.Jednak za pomocą przyjaciół da sobie rade.polecam

No, niby wszystko jest, wszystko się zgadza,,, a jednak,,, no właśnie, To jedna z tych książek które ciężko mi ocenić, pomysł fajny, niby dzieje się nie mało, jednak czytając nudziłam się, nie bardzo mnie przekonała, więc polecić jej nie mogę, mimo to jest to tylko moje zdanie. Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać, więc po prostu tak pozostawię swoje wypociny na temat tej książki.

Akcja ogólnie jest ok, jednak momentami może nudzić. Nie przekonuje mnie wątek dotyczący Parkera, niby się kochają z główną bohaterką, a później okazuje się, że chodziło tylko o interesy. Według mnie główna bohaterka niby jest rekinem biznesu a tak naprawdę jest głupio naiwna. Jeśli już oddała połowę zabranych pieniędzy to czemu nie oddała reszty skoro była taka bogata? Według mnie fabuła bez składu i ładu, wszystko kręci się wokół jednego błędu popełnionego w młodości. I jeszcze pozostaje kwestia kary, która ominęła główną bohaterkę, ale myślę, że zrehabilitowała się pomagając potrzebującym, co nie zmienia faktu, że mogła oddać całość pieniędzy do banku.

Taka ta książka głupiutka i naiwna. Lubię historie o szalonej miłości ale jeśli dwoje głównych bohaterów widzi się 3 minuty i już ledźwia im plonął, to jednak trochę za szybka jak na mój gust;)

• Własne
  • Na wymianę/sprzedaż
  • Na mojej półce
  • Własne moje
  • Romans

Dodaj cytat z książki Na krańcu tęczy