Ciao bella, czyli w sidłach miłości

Tłumaczenie: Aldona Możdżyńska
Cykl: Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 6)
Wydawnictwo: Egmont Polska
...Then He Ate My Boy Entrancers
832378440X
Nyx

Georgia Nicolson wyjeżdża z rodzicami na krótką wycieczkę do Ameryki, gdzie ma nadzieję odnaleźć Masima - obiekt swoich westchnień. Niestety, Ameryka jest ogromna, a Georgia nawet nie zna telefonu swojego ukochanego. Po powrocie Masima do Anglii postanawia podbić jego serce, lecz nieoczekiwanie dostaje z Australii list od swojego poprzedniego chłopaka, Robbiego, który proponuje jej odnowienie...

Po powrocie Masima do Anglii postanawia podbić jego serce, lecz nieoczekiwanie dostaje z Australii list od swojego poprzedniego chłopaka, Robbiego, który proponuje jej odnowienie kontaktu.

Kogo wybrać? Swoją pierwszą miłość, czy fascynującego Włocha? I jak zwrócić na siebie uwagę Masima? Udając górę lodową, czy zachowując się spontanicznie i naturalnie?

źródło opisu: [Egmont, 2006]

Katherina | 2013-10-07

Ta książka jest fajna, śmieszna i bardzo lekka. Dobrze się ją czyta ale nie jest za bardzo książką z typu "mam jakieś przesłanie". Ogólnie fabuła jest dość ciekawa ale sama książka w sobie nie powala jakoś specjalnie. Mimo wszystko ją polecam, bo warto przeczytać czasami coś lekkiego :3

Daria | 2013-08-08

Książka zwariowana i śmieszna- jak główna bohaterka.

AlexiaS | 2012-05-01

Epicka książka ;) Kocham