Stal

Tłumaczenie: Marta Koniarek
Cykl: Generał (tom 4)
Wydawnictwo: ISA
The Steel

Od pięciu lat komputer w głowie Raja Whitehalla posługuje się nim jako swym narzędziem w celu zjednoczenia planety Bellevue, co stanowić będzie pierwszy krok do przywrócenia technologicznej cywilizacji w całej galaktyce. I to ochoczym narzędziem, Raj był bowiem lojalnym szlachcicem Rządu Cywilnego Świętej Federacji. Teraz przed Rajem staje misja pokonania hord Brygady i odzyskania terytoriów, które Rząd Cywilny utracił przed wiekami.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2002]

Yababold | 2013-10-23

Po przeczytaniu pierwszej części byłem zachwycony ale po przeczytaniu IV części zawiodłem się na autorze. Niby próbował trochę urozmaicić akcje pokazując co się dzieje po drugiej stronie konfliktu ale było tego zdecydowanie za mało. A tak czwarta część jest prawie taka sama jak część druga czy trzecia. Są jakieś wątki polityczne, spiski ale niewiele tego i mało ciekawe i niema niczego co urozmaiciło by akcje.

ZygZag | 2016-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2016