Operacja "Sąd Ostateczny"

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
The Doomsday Conspiracy
ade

Robert Bellamy, oficer wywiadu amerykańskiej marynarki wojennej, weteran wojny w Wietnamie, z trudem wraca do równowagi zaburzonej rozpadem małżeństwa. Otrzymuje ściśle tajne zadanie w operacji pod kryptonimem „Sąd Ostateczny”. Ma odnaleźć i zmusić do milczenia świadków pewnego wypadku. Ale ktoś go uprzedza i ucisza ich na zawsze. Wkrótce Bellamy przekonuje się, że jest nie tylko tropicielem, ale i tropionym...

Shimik | 2016-01-14

Rząd chce zatuszować istnienie kosmitów. Wysyłają agenta, który ma odnaleźć wszystkich świadków rozbicia się statku kosmicznego. Później wszyscy ci ludzie są likwidowani. Na końcu zostaje sam Robert i co z nim zrobią?
Ogólnie książka jest o tym. Czyta się szybko i przyjemnie, jednak sama historia nie powala ani nawet nie wywiera najmniejszego ważenia. Można przeczytać ale to jest książka z gatunku tych co się szybko zapomina. Niemniej można spędzić przyjemnie przy niej czas. Jeśli nie ma się wygórowanych wymagań to powinna się podobać.

Marduk | 2016-04-01

Archiwum X bez Scully i Muldera czyli kosmici, globalna konspiracja, zabójstwa i pościgi. Ogólnie pozytyw.

Karolina | 2013-02-21
Przeczytana: 2013 rok

Watek s-f na poczatku ksiazki troszke zachwial moja chec dotrwania do konca, ale rozwinal sie z impetem. Wchlonelam ja w jeden wieczor...:)

inox70 | 2016-08-28
Przeczytana: 13 sierpnia 2016

Dla mnie rewelacja. Bardzo lubię książki z gatunku s-f, do którego w pewien sposób nawiązuje opisywana lektura. Całość czyta się lekko i szybko. Akcja może troszkę w niektórych miejscach niemrawa, nie mniej jednak obydwoma rękoma podpisuję się pod opiniami zwolenników tego typu książek.

Sławomir | 2014-12-22
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 21 grudnia 2014

Bardzo słabiutka. Rozwlekła i źle napisana. Po prostu nudna i niewciągająca. Materiał może i znośny na opowiadanie a i to nienajlepsze jednak nie na pełnowymiarową książkę.
Generalnie strata czasu.

Edyta Dabek | 2016-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2016

Rewelacja. Jak nie lubię fantasy, to Sidney wplotl to tak subtelnie w watek sensacyjny, że mogłabym się ewentualnie przekonać do tego. Polecam

magdarynka29 | 2013-08-14

Gdyby nie fakt, że autorem jest mój ukochany Sheldon, nie dobrnęłabym do końca. Niestety, ostatnia przeczytana przeze mnie jego książka okazała się najsłabszą. Akcja jest dobrze poprowadzona, ale tematyka i zakończenie słabiutkie.

książek: 1920
Vinga | 2016-11-25