Pamiętna noc

Memories of Midnight
sensacja,
ade

Inne wydania

Grecki multimilioner Constantin Demiris to człowiek bezwzględny. Kiedy odkrywa, że przyjaciółka go zdradza, wpada w szał. Obsesja pcha go do zemsty - nie tylko na kochance i jej przyjacielu, ale również na żonie rywala - cierpiącej na amnezję Catherine. Otacza młodą kobietę opieką i troskliwością. A Catherine nie podejrzewa, że to część przewrotnego planu...

Kokosanka | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Przepraszam już na początku za określenie, ale ta "badziewna" okładka odstrasza od czytania i gdyby nie opinie na lubimy czytac to na pewno bym po nią nie sięgnęła a to byłaby wielka szkoda! jestem trochę niepocieszona tym, że książka była tak krótka a zarazem zawierała dużo wątków. Gdyby tylko te wątki rozwiniac a nie kumulowac wszystko, to naprawdę dałabym max gwiazdek. Szanowny Pan Demiris pokazuje, że ludzie, którzy mają kasę mają macki dosłownie wszędzie- łapówa goni łapówę.Nikomu nie możesz zaufac, bo nie wiadomo, czy się nie jest pod władaniem Greka. Trochę nie podobał mi się wątek narkotyków, bo bardzo nie lubię książek o tej tematyce. Osobiście uważam, że jest to dobra książka obyczajowa, dopasowana do naszych czasów. Szczerze polecam!

Monika | 2013-05-30
Przeczytana: 29 maja 2013

Sensacja pana Sidney'a jest zawsze z górnej półki. Pisarz nigdy mnie nie zawiódł.
"Pamiętną noc" pochłonęłam w podróży pomiędzy kolejnymi przesiadkami i oczekiwaniem na kolejny środek transportu. Wciągnęła mnie tak mocno, że wyjątkowo mało uwagi zwracałam na ludzi wokół (co przeważnie robię w podróży).

Marzin | 2012-02-21
Przeczytana: 11 listopada 2011

Super książka, przyjemna, łatwo się czyta

alexa | 2014-07-13
Przeczytana: 05 lipca 2014

Kontynuacja "Po drugiej stronie ciemności" równie nasycona intrygami jak część pierwsza.Bezwzględny,okrutny Constanty Demiris zaślepiny obsesyjną chęcią zemsty na każdym kto nie daj Boże krzywo na niego spojrzy osiąga wszystkie swoje cele.
Dzięki fortunie, którą zdobywa wyłącznie dzięki spiskom i przeróżnym
malwersacjom ma władzę.Likwiduje ludzi na stanowiskach brnąc do celu mającego uczynić go najpotężniejszego z potężnych.
Stare grzechy sprzed lat ciążą na nim i skutecznie usuwa wszystkich ze swojej drogi życiowej by oczyścić przeszłość.
Jak dalece się posunie, jakie będą skutki i efekty potwornego drania
proszę przekonać się samemu.
Lekturę czyta się błyskawicznie,
Sheldon potrafi jednym zdaniem odwrócić akcję o 180 stopni.Polecam

| 2015-06-27

Bardzo dużo oczekiwałam od tej książki, tym bardziej że pierwsza część bardzo mi się spodobała. Niestety, gdy zaczęłam lekturę troszkę się zawiodłam. Zaczęło się nudno i tak bez sensu... Na szczęście z każdym rozdziałem książka nabierała rozmachu, aby przejść do punktu kulminacyjnego - zakończenia, które było dla mnie świetne. Może troszkę przerysowane i nieprawdopodobne, ale to chyba właśnie dzięki temu ta historia tak pochłania czytelnika. Polecam tę książkę każdemu ;)

kwiatek29 | 2010-06-19

Rewelacja.

ruda | 2014-06-30

Sheldon jest mistrzem podkręcania akcji do zawrotnej prędkości i wprowadzania postaci, które mogą wydawać się pozornie mało znaczące, ale dzięki niesamowitym zbiegom okoliczności stają się kluczowe.
To wszystko razem mamy podane w strawnej formie, w tej właśnie książce. Trzyma w napięciu i wciąga.

Gosia9101 | 2014-03-03
Na półkach: Przeczytane, Sidney Sheldon
Przeczytana: 03 marca 2014

Super książka, która trzyma czytelnika w napięciu. Jest w niej mnóstwo intryg i nie do końca wyjaśnionych spraw, pojawia się także wątek miłosny.

Polecam:)

wiejskifilozof | 2013-09-02

To typowy Sheldon.Akcja, bogaci ludzie,intryga.To czego się spodziewałem to dostałem.Bardzo dobrze się czyta.

Madzik | 2015-07-20
Na półkach: 2015, Przeczytane

Jak to u Sheldona - wielkie pieniądze, seks jak chleb powszedni, romanse, zdrady, namiętności, morderstwa, zabójstwa... Dobrze napisane, wartko, lekkim piórem. Czyta się całkiem przyjemnie, ale powoli Sheldon zaczyna mnie irytować, niczego te książki nie wnoszą, no może oprócz tego, że potwierdzają starą prawdę: Pieniądze szczęścia nie dają.
Książka typu przeczytałam, ale szybko zapomnę o czym była.