Najpiękniejsze sanktuaria. Świat. Tom XVIII

978-83-7558-092-1
religia, sanktuaria
religia
Pistacia

Kolekcja Sanktuaria to wybór najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych świętych miejsc chrześcijan. Po raz pierwszy czytelnik ma możliwość dogłębnego poznania najważniejszych sanktuariów w Polsce i na świecie. Zdjęcia najlepszych fotografów przedstawiają urokliwe zakątki tych miejsc, przybliżają odbywające się w nich uroczystości. Fascynujące opisy dostarczają niezbędnych pielgrzymom informacji i wprowadzają w religijną atmosferę.

[opis wydawcy]

Ania | 2011-09-23