Wiatraki bogów

Windmills of the gods
83-7227-716-8
USA, prezydent, kryminał
ade

Nowo zaprzysiężony prezydent Stanów Zjednoczonych, zwolennik odprężenia międzynarodowego, ogłasza swój pokojowy program „Ludzie dla ludzi”. Jego zdaniem przyjazne stosunki z Europą Wschodnią może zapoczątkować mianowanie odpowiedniego ambasadora w Rumunii. Stanowisko to otrzymuje Mary Ashley, profesor nauk politycznych, wspaniała kobieta i matka, słowem: uosobienie amerykańskiego ideału....

Niestety, nowy program wzbudza poważny niepokój po obu stronach żelaznej kurtyny. Grupa wpływowych osób zawiązuje sprzymierzenie terrorystyczne pod nazwą „Patrioci Wolności”, które ma unicestwić pokojowe plany prezydenta. Obiektem ich ataku staje się powszechnie podziwiana pani ambasador.

Emiliana | 2011-03-02
Przeczytana: marzec 2011

Sheldon za każdym razem pochłania tak, że jego książki wręcz się połyka! Nawet po wielu lekturach tego autora nie da się przewidzieć całej akcji. Zdecydowanie zaskakuje, szczególnie w zakończeniu "Wiatraków bogów". Naprawdę warto :)

halszka31 | 2011-10-24
Przeczytana: 21 października 2011

Zawiedziona z powodu przewidywalnej narracji i toku akcji.Lubię być zaskakiwana - a tu nic...
Bohaterowie też tacy jacyś bez wyrazu..

knypasek | 2012-09-30

Bardzo dobry, zagadkowy kryminał. Zaskakujący i nawet po zakończeniu utrzymujący dalej czytelnika w napięciu

aneww | 2012-05-17

Przeczytane dawno temu. Chyba moja pierwsza powieść sensacyjna. Dobra lektura na zimowy wieczór.

Dettawalker | 2017-02-18
Stefania1985 | 2017-01-19