Un tuffo nel mistero

Wydawnictwo: ELI European Language Institute
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
tuffo, mistero, włoski, po włosku
przygodowa
włoski
fata

Tematyka: Książka opowiadająca historię odkrycia mitycznej Atlantydy. Książka z kolekcji „Le Letture ELI Serie Bianca”. W skład kolekcji wchodzi 10 lektur dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 15 lat obejmujących cztery poziomy trudności i mających na celu stymulowanie nauki języka włoskiego poprzez tematykę i narrację odpowiadającą potrzebom oraz upodobaniom nastolatków. W każdej z książek...

Tematyka: Książka opowiadająca historię odkrycia mitycznej Atlantydy.

Książka z kolekcji „Le Letture ELI Serie Bianca”. W skład kolekcji wchodzi 10 lektur dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 15 lat obejmujących cztery poziomy trudności i mających na celu stymulowanie nauki języka włoskiego poprzez tematykę i narrację odpowiadającą potrzebom oraz upodobaniom nastolatków. W każdej z książek oprócz lektury znajdują się gry, zagadki i ćwiczenia z załączonymi rozwiązaniami nawiązujące do tematyki opowiadania. Do większości książek dołączona jest płyta CD audio z nagraniem historii oraz dodatkowymi ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu. Książka „Un tuffo nel mistero” przeznaczona jest dzieci i młodzieży w wieku 12-14 lat na poziomie niższym średnio zaawansowanym (do 1500 słów).

Ciekawa przygoda w podwodnym mieście Atlantis. Czytelnik jako główny bohater sam decyduje o rozwoju akcji. Są trzy możliwe zakończenia i oczywiście zadania na końcu książki. Polecam.

Na półkach