Tajne operacje brytyjskiego wywiadu

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
BRITISH SECURITY COORDINATION
literatura faktu
fata

Książka stanowi dokument ukazujący owianą dotąd tajemnicą działalność brytyjskiego wywiadu na półkuli zachodniej. Wielu informacji w niej się znajdujących do tej pory nie publikowano. Chyba żadnego miłośnika powieści szpiegowskich i historii II wojny światowej nie trzeba zachęcać do jej przeczytania.

fata | 2010-04-17
Przeczytana: 16 kwietnia 2010

Jak wyglądała współpraca BSC z Amerykanami, działalność FBI oraz brytyjskich organizacji wywiadowczych i kontrwywiadowczych itd.-dokument będący bogatym źródłem informacji dotąd nie publikowanych. Uświadomił mi jak niewiele zwyczajny człowiek wie o tym, co tak naprawdę dzieje się w polityce i mediach. Wszystko jest jedną wielką grą pozorów oraz manipulacją, których żyzną glebę stanowiły mentalne ograniczenie i niewiedza amerykańskiego społeczeństwa.

urz | 2016-05-24
Przeczytana: 09 czerwca 2016