Strumienie czasu

Cykl: Cykl Artefaktów (tom 3)
6 (28 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
838737654X

Księga trzecia cyklu Artefaktów. Urza Wędrowiec ściągnął do Akademii na Tolarii najbłyskotliwsze umysły Dominarii. Razem pracują nad powołaniem do życia najpotężniejszego artefaktu jaki Urza kiedykolwiek zaprojektował, mając nadzieję użyć go podczas zbliżającej się inwazji Phyrexian. Niestety, czynione przez nich próby manipulowania czasem ściągają na maleńką wyspę zdradę i nieszczęścia.

Marek Bednarczuk | 2012-09-15
Przeczytana: 02 lipca 2012

Książka dobra, ale nie rewelacyjna. Lekko zagmatwana. Czyta się przyjemnie, choć zbyt wiele się nie dzieje. Przewidywalny koniec.

Mateusz Koch | 2013-09-17

3 z cyklu kontynuacją całkiem bliską jest linie krwi gdyż wszystko dzieje się na tej samej wyspie tylko po czasie

Aries | 2013-09-19

Nie tak dobra jak pierwsze dwa tomy, jednak potrafiła mnie wciągnąć na tych kilka godzin.

Watcher | 2016-07-31
Na półkach: Fantasy, Posiadam, Przeczytane