Polska na czterech łapach

Wydawnictwo: Pascal
83-7304-724-7
przewodnik, pies, polska
davinczi

Przewodnik zawiera ciekawe propozycje wakacyjnych podróży i weekendowych wycieczek. Opisuje miejsca, które warto odwiedzić bez konieczności rozstawania się z psem na dłużej .Przewodnik ten zawiera: opisy tras turystycznych, bazę miejsc noclegowych i restauracji, w których czworonogi są mile widziane.

Joanna Bożek | 2010-03-07

Jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl o tym pseudo przewodniku to Żenada!

Teoretycznie jest to przewodnik który ma nam pokazać miejsca w które możemy wybrać się z psem więc pisanie tekstów - "jedna osoba może poczekać z psem przed wejściem" nie za bardzo jest na miejscu.

Nie polecam, chyba że dostaliście go za darmo, bo pieniędzy za to coś płacić nie warto

Family | 2012-12-30

łdz