Listy do Owsiaka

83-900679-1-9
Jurek Owsiak
Inne
corrum

Listy ludzi do programu Jurka Owsiaka "Róbta co chceta"

Pleban | 2017-06-01
Przeczytana: 2008 rok

Specyficzna, pozytywna lektura listów pisanych do Jurka Owsiaka, prowadzącego muzyczną audycję "Brum" w radiowej "Trójce". Listy znakomicie układają się w dokumentalną opowieść o życiu ówczesnej młodzieży szkolno-studenckiej. A potem powstała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy...

Książka wydana w 1992 roku,dzisiaj po 25 latach, wspaniała lektura:"ja jeszcze nigdy nie byłam na wagarach,bo stary by mnie chyba zabił.Ale trochę to ma serce,bo dał mi na Orkiestrę...Przepraszam,,ze tak mało ,ale ojciec ma małe serce".Czytanie listów to najlepszy relaks:"oto kasa na dzieciaki,więcej nie mam,wybacz ,one są znalezione ,swoich nie mam.Jacek."

kajto | 2017-02-02
Andrzej | 2016-12-19