Dom. Żyj na zielono! 250 rad jak być eko

The Little Green Book of the Home: 250 Tips for an Eco Lifestyle
ekologia, dom
poradniki
Snoopy

Życie według zasad ekologii nie jest już modą, ale koniecznością, jeśli chcemy uchronić nasze dzieci i wnuki przed cywilizacyjną katastrofą. Autorka daje 250 konkretnych rad z wyjaśnieniem, dlaczego warto się do nich stosować. Jak odpowiednio korzystać z prądu i oświetlenia, i nie marnować ciepła? Dlaczego nie korzystać z odświeżaczy powietrza? Co złego jest w produktach „antybakteryjnych” i w popularnych „sześciopakach”? Jak „ekologicznie” zaparzyć kawę?

nataws | 2015-01-03

Ciekawie wydana książeczka, która inspiruje nas do życia w stylu eko. Teraz to się tez nazywa Edukacja Globalna - bo wiele rad poleca sprawdzanie skąd pochodzi np. żywność. Książeczka ciekawa, jak zaczynałam czytać - pomyślałam że przecież to wszystko wiem, ale okazało się że "wszystko" jest pojęciem dość względnym. Polecam również na zajęcia z dziećmi w szkole. Można zrobić fajną lekcję o ekologii.

Klaudia Fryc | 2016-09-05
Przeczytana: 2013 rok