Zgłosuj na książki roku 2017

Smoki zagubionej gwiazdy

Cykl: Wojna Dusz (tom 2) | Seria: Dragonlance
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Tom drugi sagi o Wojnie Dusz. Grupka bezinteresownych bohaterów zmaga się z nieśmiertelną mocą, która zdaje się udaremniać każdy ich wysiłek. Sunąca niczym powódź ciemność grozi pochłonięciem całej nadziei, wiary, wszelkiego światła. Dusze zmarłych ograbiają żyjących z magii. Smoczy namiestnik wyciąga łapska po ziemię, która jest tak droga elfim sercom.

źródło opisu: opis własny

Karolina | 2013-05-12
Przeczytana: 07 maja 2013

Książka znów jest podzielona na cztery głównie wątki dziejące się w zupełnie innych miejscach i tylko niekiedy przeplatające się. Tajemnica kim jest jedyne bóstwo i jaką rolę ma Mina zostaje wyjaśnione, choć nigdy nie było aż tak wielce zajmujące. Bardziej intryguje mnie samo rozwiązanie akcji. Mina i jej wojsko kontroluje już większość krajów. Wojna nabiera tempa. Czy uda się z tego wycofać? Czy uda się uwolnić dusze zmarłych?

khazwindnafuto | 2018-02-08

Nie najgorsza, choć zupełnie zmienia się klimat opowieści po tym co dzieje się w "Smokach Letniego Płomienia"

książek: 1933
Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: sierpień 2011

Kolejne sukcesy Miny są dla mnie pewnym zaskoczeniem. Kolejne kroki głównych bohaterów również. Zastanawia mnie to Jedyne Bóstwo i na szczęście pod koniec tego tomu wyjaśnia się, kim że ono jest. Jestem bardzo ciekawa, co dalej.

Roob | 2012-11-25
Przeczytana: 2006 rok

Niezła książka z fatalnym tłumaczeniem nazw własnych jak imiona na polski co wypada żenując.

Abezethibu | 2018-02-14
piotrtrojak1 | 2018-01-23