Urządzenia peryferyjne i interfejsy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Urządzenia techniki komputerowej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15177-5
Andrzej

Nowe wydanie książki zostało gruntownie zmienione w celu uwzględnienia zarówno zmian w technice komputerowej jak i dostosowania podręcznika do wymagań nowej formy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik informatyk. Druga część serii „Urządzenia techniki komputerowej” opisuje działanie urządzeń peryferyjnych oraz ich współpracę z systemem komputerowym. Szczególnie...

Druga część serii „Urządzenia techniki komputerowej” opisuje działanie urządzeń peryferyjnych oraz ich współpracę z systemem komputerowym. Szczególnie dokładnie opisana została praca urządzeń mających kluczowe znaczenie dla efektywnego działania systemu, takich jak karty graficzne, dyski twarde oraz ich interfejsy. Ponadto przedstawiona została praca portów i podstawowych urządzeń wejścia/wyjścia a także urządzeń sieciowych.

Książka przeznaczona jest dla słuchaczy szkół policealnych o specjalności technik informatyk, dla uczniów technikum o specjalności systemy mikroprocesorowe oraz dla każdego, kto jest zainteresowany tym jak działa komputer.

Dominik | 2015-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2015