Doktor Śmierć

Wydawnictwo: Amber
Dr. death
powieść amerykańska
amparo

Kiedy na przedmieściu Los Angeles zostają znalezione makabrycznie okaleczone zwłoki, bohater zaczyna poszukiwać mordercy. Zabitym okazuje się lekarz oskarżony o wielokrotne dokonanie eutanazji. W miarę jak bohater wgłębia się w przeszłość Anioła Śmierci, w jego umyśle rodzi się koszmarne podejrzenie...

źródło opisu: [ AMBER, 2001]

betina360 | 2016-10-05
Na półkach: 2016, Przeczytane, Kellerman
Przeczytana: 05 października 2016

Thiler o eutanazji w Holandii. Doktor smierc zostaje zamordowany i jak to czesto bywa ma swojego nasladowce. Czy lekarz ma prawo decydowac kto ma prawo do zycia a kto nie na to pytanie Alex jak zawsze znajdzie odpowiedz ktora bedzie niejednoznaczna i zaskakujaca.

Agnieszka | 2016-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Eutanazja jest tematem, który wywołuje silne emocji. Czy człowiek ma prawo decydować o tym kiedy umiera? Autor nie zajmuje się tym problemem a skupia się na tym kto doprowadził do eutanazji dwóch osób.
Nie wiem dlaczego, ale trudno mi było się nad nią skupić. Zakończenie opisuje rozwiązanie dwóch zagadek śmierci osób poddanych eutanazji. Rozwikłanie zagadki śmierci Joanne jest szokujące.

killersteward | 2015-02-19

Jedna z lepszych pozycji w dorobku Kellermana. W końcu nie było zabójcy, który chciał się zemścić za jakąś sprawę sprzed wielu, wielu lat, co było normą w historiach z doktorem Delawarem. No i końcówka też zaskakująca - zarówno w tym kto okazał się psychopatą i kto pomógł pani Doss w przeprawie na tamten świat. Polecam z czystym sumieniem.

Martyna | 2012-11-09
Przeczytana: 11 listopada 2012

Kolejna dobra książka Kellerman'a :)

Ania | 2012-11-05
Przeczytana: 04 listopada 2012

Bardzo fajna książka, polecam!!!

Michał | 2013-01-21
Przeczytana: 06 lutego 2013

Przeciętna.

AlexDelaware | 2014-05-05
Przeczytana: 04 maja 2014

Jedna z lepszych części przygód Alexa Delaware'a i Milo Sturgisa :)

Tomasz Lis | 2012-07-23
Przeczytana: 13 czerwca 2012