Chłopak z sąsiedztwa

The boy next door
8324120092
agasta

Inne wydania

Znowu spoźniła się do pracy. Ale tym razem był powód. I to jaki! Niecodziennie znajduje się na podłodze w mieszkaniu obok sąsiadkę z rozwaloną głową! Mel Fuller, reporterka kolumny towarzyskiej "New York Journal", staje oko w oko z nie lada tajemnicą. Zaczyna więc uważnie obserwować swoich sąsiadów. Zwłaszcza jednego. Co za facet! Ale coś w nim ją niepokoi...

To moja pierwsza książka Meg Cabot, którą przeczytałam jest to super, zabawna książka.
Czytając śmiałam się głośno przy książce rozbawiła mnie.
Poprawiła mi samopoczucie i mój humor ubaw po pachy miałam.
Przyjemna lektura na dobre popołudnie z kubkiem kawy.

Uwielbiam tą książkę, może dlatego też, że bohaterka ma kilka cech, które i ja posiadam. Może w pewien sposób przypomina trochę mnie. Świetna powieść w odrobiną miłości, humoru i wątkiem kryminalnym w tle. Interesująca i raczej niespotykana jest forma książki: pisana jest ona w postaci maili. Podziwiam Meg Cabot, że nawet za pomocą maili potrafiła stworzyć genialną książkę.

Katherina87 | 2012-11-21

Przebojowa romantyczna komedia autorki światowych i polskich bestsellerów Pamiętnik księżniczki 1 i Pamiętnik księżniczki 2Błyskotliwe poczucie humoru, autoironia, przezabawna, zaskakująca intryga, tajemnica i wątek sensacyjny wpleciony w romantyczną fabułę mówiącą o tym, że miłość można znaleĄć w najmniej oczekiwanym miejscu! Znowu spoĄniła się do pracy. Ale tym razem był powód. I to jaki! Niecodziennie znajduje się na podłodze w mieszkaniu obok sąsiadkę z rozwaloną głową!Mel Fuller, reporterka kolumny towarzyskiej New York Journal, staje oko w oko z nie lada tajemnicą. Zaczyna więc uważnie obserwować swoich sąsiadów. Zwłaszcza jednego. Co za facet! Ale coś w nim ją niepokoi...E-mailowy Pamiętnik księżniczki dla dorosłych! The New York TImesNieudane randki, Nowy Jork, zwariowana menażeria, zblazowany playboy, tajemniczy sąsiad i bohaterka w niebezpieczeństwie. Publishers WeeklyKapitalna komedia! Czasem chłopak z sąsiedztwa okazuje się zupełnie nieprzeciętny. Publishers...

„Nigdy się z nim nie przespałam, bo ma kozią bródkę. Nie mogłam przespać się z kimś, kto wygląda jak Robin Hood.
Nawet nie pragnął mnie na tyle, żeby ją zgolić.
Co jest ze mną nie tak, Nadine? Czy dla mnie naprawdę nie warto się golić?”

Kiedy byłam młodsza uwielbiałam Meg Cabot i jej „Pamiętniki Księżniczki”. Mogłam pochłonąć na raz wszystkie części. Co jednak, gdy trochę dorosłam, na Pamiętniki byłam za stara, chciałam przeczytać coś podobnego, a jednak oryginalnego? Wtedy sięgam po „Chłopaka z sąsiedztwa”!

„Jak leci? Pytasz mnie jak leci, Stacy?
No to ci powiem: jak krew z nosa, dziękuję.”

Mel Fuller, dwudziestosiedmiolatka, to dziennikarka New York Journal odpowiedzialna za dział z ploteczkami. Ma niestety coraz więcej problemów życiowych: szef nie chce dać jej awansu na stanowisko redaktora ds. wydarzeń, chłopak zdradził ją z koleżanką z poligonu, a przyjaciółka próbuje wyciągnąć ją do salonu sukni ślubnych dla waleni. Do tego...

Karolina | 2011-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2011

Meg Cabot , a właściwie Meggin Patricia Cabot, znana również pod pseudonimami Jenny Carroll lub Patricia Cabot, to znana amerykańska autorka komedii romantycznych dla młodzieży i dorosłych. Obecnie mieszka w Key West na Florydzie, gdzie przeniosła się z Nowego Jorku tuż po zamachu na World Trade Center. Meg Cabot napisała ponad 40 książek, z których zdecydowanie największą sławą cieszy się cykl "Pamiętnik księżniczki", jest również współtwórczynią scenariuszy adaptacji jednej ze swoich powieści oraz "Księżniczki na lodzie". Obecnie pracuje głównie nad kontynuacją "Porzuconych".

Mel Fuller jest ambitną, pełną życia kobietą przed trzydziestką. W przeciwieństwie do większości swoich znajomych, wyjechała z rodzinnego miasteczka i zamieszkała w Nowym Jorku, na dodatek znalazła dobrze płatną pracę w gazecie w kolumnie plotkarskiej (choć nie ukrywa, że nieustanne pisanie o gwiazdach jest zdecydowanie poniżej jej ambicji). Jedynym zmartwieniem Mel jest więc brak życiowego partnera i...

yootsuu | 2010-08-21

fajna forma e-maili, pełna humoru i przygód w stylu Cabot. ;) polecam na wakacyjne popołudnia, bo niesamowicie odpręża i szybko się ją czyta. jak zawsze, można odnaleźć cząstkę siebie w bohaterkach Meg.

Przyjemna i lekka książka. przede wszystkim romans, ale z dawką świetnego humoru oraz z nutką kryminału (no bo w końcu kto chciał zabić starszą panią?).

Jak przystało na panią Cabot książka świetna i jeśli ktoś się chcę po prostu odprężyć, może spokojnie po nią sięgnąć

Magdalena | 2011-05-04
Przeczytana: 30 marca 2011

Forma e-maili zachęcała mnie pod każdym względem do przeczytania tej książki. Dzięki temu łatwo i szybko mi się ją czytało.

Zuziuchna | 2010-11-14
Na półkach: Przeczytane, Meg Cabot

Wracając wczoraj autobusem coś mnie tknęło przeglądając czytnik, gdy natknęłam się na 'Chłopaka z sąsiedztwa' Meg Cabot, pamiętając mój entuzjazm sprzed tych 5-6 lat postanowiłam przeczytać sobie fragmencik dla przypomnienia. I jak już zaczęłam czytać...to musiałam skończyć. Dawno nic nie czytałam, nie licząc książek typu instrumenty optyczne ;), bo jakoś nie mogłam się wkręcić..Tutaj..tutaj nie miałam tego problemu. Czyta się wyśmienicie- mimo że w ebooku. Język Meg zachwyca mnie swoją lekkością za każdym razem. Chociaż czytałam po raz kolejny to emocjonowałam się piekielnie. Strasznie podoba mi się forma tej książki, to że historia przedstawiona jest w postaci emailów, które bohaterowie do siebie wysyłają.

Jednym z największych plusów książek pani Cabot jest poczucie humoru. Chyba każdy jej fan się ze mną zgodzi. Nie raz się śmiałam i uśmiechałam sama do siebie. No i nie ukrywajmy..Meg tworzy idealnych facetów. Idealnych, ale nie nudnych czy sztucznych ;). Takich, których...