O tym, jak się rzep do psiego ogona przyczepił

Wydawnictwo: ALFA
O tym, jak się rzep do psiego ogona przyczepił
837001027X
espeja

Zabawna bajeczka dla dzieci ilustrująca znane powiedzenie ''przyczepić się jak rzep psiego ogona''. Il. Mirosław Pokora

wioletowekruczki | 2015-03-02

Urocza "psia" bajka ze zbioru opowiadań i bajeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym autorstwa Lucyny Krzemienieckiej pt. "Cudowne okulary". W wydaniu z ilustracjami D. Żukowskiej znajduje się także bajka pt. "Zrobił kozła ogrodnikiem".

Evik | 2011-05-04
Przeczytana: 07 czerwca 2011

Sympatyczna książka dla małych dzieci. Opowiada ona o perypetiach pieska, któremu przyczepił się rzep do ogona. Piesek próbował różnych sposobów, aby pozbyć się rzepa. Do dziś pamiętam dialog psa z "upartym" rzepem: "Odczep się rzepie! A właśnie, że się nie odczepię".
Ostatni sposób na pozbycie się rzepa okazał się najskuteczniejszy.

wioletowekruczki | 2015-03-02

figlarna24 | 2015-09-24
beata | 2015-08-03
Darja | 2015-06-09
exotica | 2015-01-16
Na półkach: Przeczytane, Dominik sam :)
Przeczytana: 16 stycznia 2015
BeaKiddo | 2014-07-01