rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
46 tyg. temu
Na trudne czasy - pogodne książki
Polecam: Jerome K. Jerome "Trzech panów w łódce nie licząc psa" i "Trzech panów na włóczędze" (chociaż ta druga część moim zdaniem mniej śmieszna) i nieśmiertelne książki z serii o Mikołajku. Mogę je czytać po raz setny a i tak uśmieję się do łez.
4 lata temu
Wymienię/sprzedam (luty 2016)
AKTUALIZACJA : Sprzedam: OKOŁO 300 SZT, TYLKO SPRZEDAŻ : 2. Portret szpiegaPortret szpiega - Daniel Silva/ Nowa /idealny - 15,00 zł 9. Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domuCóreczka / Noc jest moją porą / Nie ma jak w domu - Mary Higgins Clark /Nowa / idealny -12,00 zł 12. 4 w 1 : Nowa / idealny- 12,00zł - W imię miłości - Kristin Hannach - Magiczna godzina -...
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7