Fistaszki zebrane 1953-1954

Tłumaczenie: Michał Rusinek
Cykl: Fistaszki zebrane (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
The Complete Peanuts 1953-1954
komiks, humor, snoopy, fistaszki
komiksy
Snoopy

W drugim tomie kolekcji słynnych komiksów Charlesa M. Schulza FISTASZKI ZEBRANE 1953-1954 poza debiutującym Pig-Penem pojawiają się znani wszystkim bohaterowie, m.in.: wiecznie przegrany Charlie Brown, filozoficznie zamyślony Li­nus, zrzędliwa Lucy i ekscentryczny Snoopy.

Książka zawiera także notę biograficzną Schulza autorstwa Gary'ego Grotha, indeks oraz wstęp Jerzego Szyłaka.

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2009

źródło okładki: www.nk.com.pl

Fille | 2017-03-07
Przeczytana: 06 marca 2017

Snoopy wciąż jeszcze zachowuje się jak pies, ale pojawiają się już jego przemyślenia. Linnus zdobywa swój kocyk bezpieczeństwa, a Charlie Brown próbuje swoich sił jako trener baseballa. Lucy po raz pierwszy zdobywa tytuł zrzędy roku.

Snoopy | 2010-02-23

W tym zbiorowym wydaniu pasków komiksowych Schulza widać subtelny, ale wyraźny rozwój. Ten tom jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Z niecierpliwością czekam na następne, bo wiem, że każdy kolejny będzie coraz lepszy.

Rautha | 2015-10-20
Alrajacz | 2012-07-17
Przeczytana: 2009 rok

Oto druga część mojego ulubionego zbioru komiksów! Bardzo podoba mi się mała Lucy ^^

krasnylud | 2015-05-30

One wszystkie są ulubione.Co najwyżej niektóre paski cenię bardziej

Erk | 2017-02-24
Szpryngus | 2016-08-08