Dyskusje o książce Matka ryżu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
25 tyg. temu
Upchnąć jedną Panią na wielu okładkach, czyli o powielaniu
W sumie jak ładna okładka to mieć dwie (albo i więcej) takie same z różna treścią.
26 tyg. temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Saga rodzinna- co polecacie?
 Cashelmara Cashelmara  Rodzina Palliserów Rodzina Palliserów  Żony i córki Żony i córki  Lata beztroski Lata beztroski  Tajemnica zamkuTajemnica zamku  Cena szczęścia Cena szczęścia  Prawdziwa miłość
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
Pokazuje 6 z 17