Prawdziwa historia stworów fantastycznych

Wydawnictwo: Muza
837200742X

Przez ponad 150 lat Towarzystwo prowadziło szczegółowe badania wszelkiego rodzaju stworzeń : od rusałek po minotaury, od skrzydlatych małp po wilkołaki, od krakenów po katoblepas. Po dziesięcioleciach prac zgromadzono imponujące archiwum materiałów dowodowych. To niewiarygodne kompendium, udostępnione teraz po raz pierwszy, przekona najbardziej nawet sceptycznego czytelnika o istnieniu tuzinów stworzeń o zdumiewających, a nieraz i przerażających zdolnościach.

Karolina | 2016-05-25
rasilio | 2015-10-08