Zabawić się latem

Cykl: Ulica Strachu (tom 1)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Party Summer
thriller
nar

Początek wakacji. Czwórka nastolatków: Jane, Cari, Eric i Craig pod opieką ciotki Jane - Rose wybiera się na Piney Island do pracy w tamtejszym hotelu. Jednakże sprawy przybierają niespodziewany obrót: w czasie drogi Rose nagle choruje i zostaje u kuzynki Aileen, która jest pielęgniarką. W hotelu pojawia się duch, a następnie znika Jane. I w dodatku bardzo podejrzanie zachowują się kierownik hotelu - Simon, jego brat, Edward i służący, Martin...

Magdalena | 2015-07-03
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 03 lipca 2015

Zabawić się latem!
Takie hasło wykrzykiwali przyjaciele zanim ich z pozoru pięknie zapowiadające się wakacje nie zepsuł właściciel hotelu.
Książka jest świetna. Super trzyma w napięciu i czuje się ten strach, który czują bohaterowie.
Polecam gorąco!

Dorota | 2016-09-10
Przeczytana: 10 września 2016

Zabawić się latem. Któż nie lubi bawić się latem? Ale z pewnością nie w taką grę w jaką zagrają główni bohaterowie kolejnej odsłony cyklu "Ulica Strachu".
Cari i jej trójka przyjaciół postanawia wyruszyć latem do pracy w hotelu na pięknej wyspie. Zarobić trochę, poznać nowych ludzi i przy okazji poopalać się i popływać w oceanie. Plany piękne, nie ma co. Niestety rzeczywistość okaże się kompletnie odmienna.
Książka dużo lepsza niż poprzednie dwie, które przeczytałam. Bałam się trochę tego tematu duchów (bynajmniej nie chodziło o strach sam w sobie, raczej o to, że ten temat będzie klapą). Na szczęście niepotrzebnie jak się okazało.
Zakończenie łatwo przewidziałam, chyba dlatego, że jestem za stara na tego typu książki. Pewnie czytając ją w wieku dwunastu lat zaskoczyła mnie kompletnie. Ale chyba trochę tego się spodziewałam sięgając po tę serię, że nie zrobi na mnie aż takiego wrażenia jak kiedyś.
Mimo to sięgnę po kolejną część :)

CicheBaBum | 2015-09-07
Przeczytana: 1999 rok
pheeleon1996 | 2011-07-30
Przeczytana: 23 lipca 2011

Uwielbiam książki Roberta Lawrenca Stine'a . ! Są cudowne i zawsze mają zaskakujące zakończenia. Czyta się je jednym tchem , a przez cały czas towarzyszy im aura tajemniczości. Naprawdę polecam! Książka "Zabawić się latem" opowiada o paczce przyjaciół , którzy wyjeżdżają razem na wakacje , aby popracować w hotelu. Jedzie z nimi ciotka jednej z głównych bohaterek, Jane. Nastolatkowie jednak szybko przekonują się, że w hotelu wcale nie jest bezpiecznie...

martusia737 | 2014-01-12
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Love

R.L.Stine jest fantastycznym pisarzem . Dzięki niemu przenoszę się w świat marzeń ; D wszystkie jego książki są tak wciagajace ... ukazują życie nastolatków a nie żadnych starych seniorit i seniorów jak inne książki czy lektury.

| 2010-08-11

Ku mojemu zdziwieniu książka ta trzymała mnie prawie od samego początku w napięciu. Naprawdę godna polecenia dla fanów Stine'a i nie tylko :)

SillyGirl | 2010-08-09

Książka mi się nie podobała.

Klaudia | 2010-04-04
Przeczytana: 2008 rok

brrr..

Chmurzasta87 | 2016-09-01

Nastoletnie chwile grozy. Cos pieknego. Wspomnienie tej serii wywołuje usmiech na twarzy :)

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 09 marca 2006