Strategiczny podstęp. Umiejętność wygrywania w biznesie

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Albowiem można zaobserwować, że ludzie w różny sposób zdążają do celu, jaki każdy ma przed sobą, to jest do sławy i bogactwa: jeden oględnie, inny gwałtownie, jeden przemocą, inny podstępem, jeden cierpliwie, inny niecierpliwie a każdy tymi różnymi sposobami może tam dojść. Niccoló Machiavelli, Książę Gdyby w Twoim otoczeniu łatwe do przewidzenia było powiązanie przyczyn i skutków, gry konkurencyjne zawsze odbywały się zgodnie z zachowaniem zasad fair play, działania konsumentów

| 2011-12-28
Chaoticreader | 2016-04-11