Lenna Hawkwoodów

Wydawnictwo: Mag

Cesarz Alexius wysłał Rycerzy Poszukujących, by przygotowali raporty o wszystkich zakątkach Znanych Światów, należących do jego imperium. Pierwszy tom tego przeglądu dotyczy Lenn Hawkwoodów rodu, z którego wywodził się Alexius, i jednocześnie jednej z najpotężniejszych sił w ludzkim kosmosie. W tym dziele ujawniono informacje o podziemnych miastach Rawenny, nękanej przez lodowe czerwie delfickiej Fryzji, wielkich górach Gwyneth oraz lasach barbarzyńskiego Leminkainen.

PiotrP | 2015-11-16
Na półkach: Przeczytane, RPG