Twoja wina

Okładka książki Twoja wina Samantha Young
Okładka książki Twoja wina
Samantha Young Wydawnictwo: Burda Książki Cykl: Play On (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Play On (tom 3)
Black Tangled Heart
Burda Książki
2021-01-27
2021-01-27
2020-05-14

Mam mieszane uczucia. Początek książki strasznie się ciągnie. Zachowanie Lorny fatalne i ciężko się to czytało. Później akcja się rozwija i można stwierdzić, że nie jest to zła książka. Mimo wszystko jest to taka pozycja, której albo nie przeczytam drugi raz, albo naprawdę za bardzo długi czas.

Książkę można podzielić na 3 etapy. Kochankowie, wrogowie, kochankowie. Jane, spokojna wyrachowana dziewczyna, która swoich emocji nie wyrażała krzykiem, a zawsze starała się być opanowana. Szaleńczo zakochana w miłości swojego życia. Poczułam sympatię do bohaterki. Mimo, że tyle wycierpiała, potrafiła znaleźć w każdym człowieku coś dobrego. Nie spisywała nikogo na straty.

Jamie, tutaj mamy chaotycznego chłopaka, który zbyt często kierował się emocjami. Za wszelką cenę chciał osiągnąć swoje cele, nie zważając przy tym na konsekwencje.

Książkę dobrze się czytało, uczucie zostało pokazane w bardzo fajny sposób, a szczególnie uczucie, które dopiero się rodziło. Jedynie to czasem brakowało mi poważniejszych rozmów między bohaterami, a często kończyło się tak, że po prostu szli do łóżka lub zamykali sobie buzię pocałunkiem, aby nie wracać do niewygodnych tematów. Po za tym wszystko na plus, polecam. Wciągła mnie ta historia.

Jane Doe w dzieciństwie była skryta i nie miała przyjaciół. Gdy do jej bloku wprowadziła się Lorna i zaproponowała by zostały przyjaciółkami życie Jane się zmieniło. Od tej pory miała nie tylko przyjaciółkę ale także oparcie w rodzeństwie Lorny. Skye i Jamie byli dla niej życzliwsi niż ktokolwiek inny. Stali się jej rodziną.
Z czasem Jane i Jamiego połączyło uczucie, które było silniejsze niż wszystko inne. Byli dla siebie stworzeni i nie widzieli świata poza sobą.
Gdy w ich życiu zdarzyła się tragedia, miłość zamiast ich ocalić zostawiła bo sobie tylko urazę i żal.
Po latach, gdy Jane zaczęła robić karierę w swojej branży, a jej życie na pozór się ułożyło, powrócił On. Jedynie na czym zależało Jamiemu to dać nauczkę tym, którzy go skrzywdzili. A pierwsza na liście była Jane. On nie wierzył w drugie szanse. A jedyne co nim kierowało, była chęć zemsty.
Cienką linię między miłością a nienawiścią można łatwo przekroczyć. Czy mężczyzna zdoła zrealizować swój plan? Czy można tak łatwo zapomnieć o przyjaźni i miłości sprzed lat?
Fascynująca powieść o miłości, która pali za sobą wszystkie mosty. Wciągająca i hipnotyzująca. Gorąco polecam ❤️

Z czasem Jane i Jamiego połączyło uczucie,...

Książka, od której ciężko się oderwać. Przepiękna miłość, która przetrwa najgorsze😊 Romanse dziele na te, które mnie zachwyciły i na takie, które przejdą bez echa. Ten zdecydowanie zachwyca☺️

Czegoś mi zabrakło - zwłaszcza pod koniec książki, miałam wrażenie kończenia na chybcika. Niemniej całkiem dobrze spędziłam czas, choć nie umywa się do "Cofnąć czas" czy "Z dala od świateł".

Pełna emocji, trzymająca w napięciu historia miłości , która przetrwała mimo licznych burz i przeszkód. Czyta się z dużym zainteresowaniem; autorka potrafi zaskoczyć i zaciekawić czytelnika.Postacie doskonale nakreślone. Zakończenie w iście amerykańskim stylu.Polecam tę książkę jaką wspaniałą odskocznię od codzienności .

Zgodzę się z opiniami, że to prawdopodobnie najlepsza książka tej autorki. Ciekawa i trzymająca w napięciu fabuła.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą książką. Spodziewałam się powieści dla nastolatek a znalazłam pełną emocji,trzymającą w napięciu opowieść.
Dorosłe życie Jane zaczyna się wcześnie. Utrata spokojnego domu, zmiana tożsamości, konieczność odnalezienia się w nowy świecie z nową rodziną. Bohaterka z wrodzoną skromnością i nieśmiałością zostaje dostrzeżona przez swoją przyjaciółkę. Toksyczna przyjaźń oparta na kontrakcie, którego warunki spełnia tylko jedna ze stron. Jane staje się częścią życia rodzinnego swojej przyjaciółki. Zaciska więzi z jej siostrą oraz odnajduje miłość. Dochodzi do tragedii, wszystko się zmienia. Idealny świat zakochanych przestał istnieć.
Uczucie, zostało wystawione na próbę. Namiętność prowadzi do nienawiści. Jeżeli jednak miłość jest prawdziwa to na zawsze nią pozostanie.
Zachęcam do przeczytania. Naprawdę warto!

Piękna książka. Wzruszy każdego.

Piękna książka. Wzruszy każdego.

Bardzo fajna

Bardzo fajna