Nietypowe Przypadki Public Relations. Wydanie Ii

Wydawnictwo: Onepress
9788324620814
biznes, finanse

* Dlaczego premier Tusk ujawnił, że wyłysiejea * Komu Bóg daje dobrze popalić i za darmo promuje firmęa * Jak utajnić informacje o szemranej przeszłości prezesa, ujawniając ją medioma * Dlaczego penisy Francuzów i kratki ściekowe w Szwecji to świetne nośniki komunikatów PRa * Co robi agent CIA w centrali IBMa * Czy homoseksualiści promują Ikeęa Krok dalej niż promocja reputacji Nastała era konsumenta. Konkurencja depcze wszystkim po piętach, jeśli akurat nie jest k

Beniamin Kaczmarek | 2014-07-30
konrad | 2013-02-23