Pościg

Wydawnictwo: Phantom Press
The Pursuit
sensacja, cia, wojna, agent
figuerola

cykl: Krucjata tom 13 Nic nie może powstrzymać J.T. Rourke'a w jego bezpardonowej walce z Rosjanami. Kiedy komuniści porywają mu córkę, Krzyżowiec wyrusza za nią i za oprawcami, docierając aż w podbiegunowe obszary. Tam trafia na tropikalny raj, otoczony przez śniegi i lody. W całkowitej izolacji i nieświadomości żyją w nim potomkowie Islandczyków. Rosjanie szykują się do szturmu na tę enklawę...

cykl: Krucjata
tom 13
Nic nie może powstrzymać J.T. Rourke'a w jego bezpardonowej walce z Rosjanami. Kiedy komuniści porywają mu córkę, Krzyżowiec wyrusza za nią i za oprawcami, docierając aż w podbiegunowe obszary. Tam trafia na tropikalny raj, otoczony przez śniegi i lody. W całkowitej izolacji i nieświadomości żyją w nim potomkowie Islandczyków. Rosjanie szykują się do szturmu na tę enklawę pokoju i wolności. W krótkim czasie Rourke zmuszony jest nauczyć łagodnych i pokojowo nastawionych ludzi prowadzenia bezwzględnej i okrutnej wojny.

Robert | 2017-06-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki