Pocałunek Diabła

Okładka książki Pocałunek Diabła Monika Nerc
Okładka książki Pocałunek Diabła
Monika Nerc Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Dziedzic podziemia (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dziedzic podziemia (tom 2)
NieZwykłe
2021-01-20
2021-01-20
koszmary zaufanie mafia krew pieniądze uczucia diabeł cierpienie marzenia niebezpieczeństwo

Okładka książki Gangsterzy. Zrodzeni z mroku Monika Nerc, Agnieszka Siepielska, Anna Wolf
Gangsterzy. Zr... Monika Nerc, Agnies...
Okładka książki W sidłach obsesji Monika Nerc, Paulina Zalecka
W sidłach obsesji Monika Nerc, Paulin...

Bardzo ciekawe rozwinięcie historii. Mogę z czystym sumieniem polecić. Druga i trzecia część jest najbardziej ciekawa.

Całkiem niezły tom. Duzo tajemnic, intryg, akcji. Wciagający. Jedynie cała ta Cat mnie wkurza, taka jakby trochę niezdecydowana co do uczuć względem Griszy. No i podoba mi się, że wykreowany swiat w tej książce nie jest taki słodko pierdzący a krwawy, brutalny, bezlitosny.

Bardzo fajny romans mafijny, w którym akcja dzieje się na "naszym podwórku" Mi się podobało. Autorka wykonała dobra robotę. Jest też inny, od całej rzeszy romansów mafijnych na naszym rynku.

Druga część o wiele lepsza, duzo akcji i ciekawych dialogow👍🏼 W końcu dowiadujemy sie czegos więcej o glownym bohaterze😉 Mam nadzieje ze ostatni tom bedzie tak dobry jak ten drugi💪👌

Polecam🍀

Polecam🍀

Fantastyczna.

Fantastyczna.

Co może zrobić kobieta, która odkryła, że mężczyzna, którego kocha ma żonę?

Catriona stała się cieniem samej siebie. Chciała wyrzucić Grigoriya ze swojego umysłu. Chciała o nim zapomnieć. Niestety nie było to takie łatwe. Pomimo widocznej niechęci do Orlova tylko jego potrafi obdarzyć zaufaniem. Tylko on może pomóc jej przeżyć.

Grigoriy jednak nie mógł się tak prosto poddać. Wiedział, że nie może zostawić kobiety nie tylko dlatego, że ją kochał, ale również dlatego, że nie tylko on miał wrogów. Jej też groziło niebezpieczeństwo.

Tutaj więcej się dzieje. Jest więcej akcji, która wciąga czytelnika. Kilka brutalnych scen dodaje emocji, których trochę zabrakło mi w pierwszej części. Książka łączy w sobie miłość, emocje, charakter bohaterów, który żyją w mafijnym świecie i każdego dnia ryzykują własnym życiem, chcąc żyć ze sobą nawzajem.

Co może zrobić kobieta, która odkryła, że mężczyzna, którego kocha ma żonę?

Grigoriy jednak nie mógł się tak prosto...

Catriona sama nie wierzy w swoje uczucia, próbowała zaufać rozumowi, ale nie udało się. Zapłaciła za to wysoką cenę. Okazało się, że Orlov nie potrafił jej dać tego czego pragnęła ona: miłość, wierność, prawdę. Chciała małymi krokami poznawać samego diabła. Carriona nie spodziewała się, że Grigoriy ma żonę, piękną żonę jak z wybiegu dla modelek, która zrobi wszystko aby odkupić swoje winy u męża i zdobyć go na nowo.
Catriona zraniona usuwa się w cień nie chce mieć do czynienia z mężczyzną po tym jak ją zranił, ani być tą drugą, kochanką. Tymczasem Grigoriy nie chce zrezygnować z Catriony. Szuka sposobu aby dotrzeć do dziewczyny oraz robi wszystko aby żaden inny mężczyzna nie mógł się do niej zbliżyć bo ona należy do niego.
W międzyczasie wychodzą kolejne tajemnice, o których nie miała pojęcia Catriona, a dalsze wydarzenia powodują, że dziewczyna będzie musiała ponownie zabić aby zawalczyć o swoje życie. Ta śmierć, te zwłoki wywołają nie małą burzę w świecie mafii...

Sięgnęłam po trylogię z biegu podczas przeglądania wirtualnej biblioteki. Po opisie pierwszej części chciałam przełamać moją niechęć do polskich miast i nazwisk w książkowym świecie. Niestety nadal poległam.
Może zacznę od wad, zdecydowanie nie przypadła mi do gustu postać pana Ziółkowskiego. Jego zachowanie i język denerwował mnie praktycznie za każdym razem kiedy otwierał usta. Przez większość książki przejawiały się epitety takie jak: umięśniony, ogromny. I inne np, wzdycham. Było to męczące co rusz czytać jaki o Orlov nie jest umięśniony. Bardzo zdenerwował mnie początek trzeciej książki, gdzie nagle wszyscy giną! A reakcja Catriony na śmierć była bardzo dziwna. Możliwe, że nie wyczułam jej cierpienia, ale miałam wrażenie, że śmierć Niny była na niej czymś neutralnym.
Zalety: Akcja była dobrze rozwinięta, czyta się szybko i lekko. Kocham charakter głównej bohaterki i jej mamy. Pani mama jest moją faworytką.

Podsumowując trylogia nie jest zła, patrząc na nią pod kątem tego, iż pochodzi z Wattpada. Autorce życzę dalszych sukcesów i myślę, że jeśli wyda kolejne dzieła to z przyjemnością po nie sięgnę. :)

Świetna kontynuacja która pokazuje kolejne oblicze diabla...sporo nowych tajemnic, ktore wzbudzają ciekawość, erotyzm, miłość, poświęcenie...swita mafii jest pełen wszystkiego i tu jest to wszystko...

Hmmm wydaje mi się, że jedynka lepsza aczkolwiek po przeczytaniu dwóch, po 3 siegne. Powiem szczerze, że bohaterowie poboczni są całkiem interesujący.

• Mafia
  • Przeczytane 2021