Bestialski szwadron

Wydawnictwo: Phantom Press
The Savage Horde
sensacja, cia, wojna, agent
figuerola

Czy absurdalna wojna nuklearna zabiła w człowieku odwieczny instynkt przetrwania? Czy bestialstwo okupantów przewyższa nieugiętą wolę walki Johna Rourke o ocalenie ludzkości? Rosjanie w przemyślny sposób ukrywają głowice nuklearne, będące kolejnym zagrożeniem dla świata. John Rourke i jego zadanie specjalne – niebezpieczne, odpowiedzialne, właściwie – niewykonalne. Agent specjalny podejmuje...

John Rourke i jego zadanie specjalne – niebezpieczne, odpowiedzialne, właściwie – niewykonalne. Agent specjalny podejmuje wyzwanie i decyduje się na samobójczą walkę.

Rumboorak | 2017-04-28
portos | 2016-10-19