Oblicze zła

Okładka książki Oblicze zła Margit Sandemo
Okładka książki Oblicze zła
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Cykl: Saga o Czarnoksiężniku (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Saga o Czarnoksiężniku (tom 4)
Ondskans ansikte
Pol-Nordica
1996-01-01
1996-01-01
Iwona Zimnicka
miłość niemoc mrok

No i ten tom juznmis je o wiele lepiej czytało 🥰 ciesz się że postać Catherine już nie ma i mam nadzieję,że nie wróci. Mori i Tiril nareszcie razem tylko bez sensu takie zastanawianie się czy matka pozwoli.... Przecież mogło się zdarzyć,że spotka swoją córkę już zamezna.... No ale na szczęście ten "problem" nie ciągnął się długo 🙂

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznajemy bractwo i w końcu pojawia się informacja z czym będą musieli zmierzyć się nasi bohaterowie.

Niestety ta książka, tak jak wcześniejszy tom, trąci nieco naiwnością. Niemniej jednak plasuje się całkiem wysoko na mojej liście książek. Autorka utrzymuje ten sam niezmienny rytm i akcja całkiem wartko się toczy.

Saga o Czarnoksiężniku - Tom 4

Saga o Czarnoksiężniku - Tom 4

Ten tom sagi przypadł mi szczególnie do gustu, pasjonowały mnie przygody matki Tiril, jej poszukiwania i poznanie córki. Bardzo przyjemne czytadło

tom 4

tom 4

Znowu pełno tajemnic, ciekawych wątków, a miłość wzrasta w siły. Para Tiril i Mori bardzo przypadła mi do serca. Polecam szczerze ten tom.

bardzo lubie styl ksiazek Margit Sandemo

bardzo lubie styl ksiazek Margit Sandemo

Ciąg dalszy przygody z Tiril i Mórim :)

Ciąg dalszy przygody z Tiril i Mórim :)

• Saga o Czarnoksiężniku
  • Margit Sandemo