Szczęśliwa trzynastka

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Cykl: Replika (tom 11)
Wydawnictwo: Da Capo
Lucky Thirteen

Amy ma dość swojej doskonałości. Kiedy spotyka Aly, dziewczynę bliźniaczo do siebie podobną, poznaje smak życia normalnej nastolatki i pragnie się nim nasycić. Zapomina przy tym, niestety, jak bardzo może to być groźne, i to nie tylko dla niej. Niebezpieczeństwa czyhają również na jej nową przyjaciółkę.

InnyŚwiat | 2014-08-18
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

"Szczęśliwa trzynastka" to 11 część repliki. Amy jest w wesołym miasteczku. W pewnym momencie zauważa dziewczynę w jaskraworóżowym topie i białych szortach. To kolejna Amy, a właściwie Aly. Aly Kendricks. Ale nie jest taka jak ona. Jest to Amy Numer Trzynaście. Amy, która nie jest doskonała...

Lecz Amy postanawia zaprzyjaźnić się z Aly. Przynosi to dużo kłopotów. Amy jest lepsza od siostry we wszystkim. Aly uważa, że potrafi to, co ona. Nie chce być gorsza. Niestety nie wie, że nigdy nie będzie tak dobra jak Numer Siedem. Przez to, że dziewczyna chce udowodnić Amy, że jest taka jak ona, zdarza się wypadek...

Książka taka jak poprzednie. W miarę dobrze mi się ją czytało. c:

Justyna | 2014-09-08
Przeczytana: czerwiec 2002

Przeczytałam tą książkę w szkole podstawowej. Byłam zachwycona i pamiętam, że nie sposób było mnie oderwać od tej serii książek. Cała seria opowiada o nastolatce o imieniu Amy, która dowiaduje się, że posiada nadprzyrodzone moce. Polecam nastolatkom :)

Akashiya Viv | 2015-10-26

Pamiętam, że jako nastolatka serię pochłonęłam błyskawicznie i ciężko było mnie od niej oderwać. Wspólnie z koleżanką wręcz ścigałyśmy się do biblioteki, by wypożyczyć te, których jeszcze nie czytałyśmy. Zdecydowanie warte polecenia.

animka227 | 2012-10-30

Przeczytałam ją już chwilę temu, jednak zapadła mi w pamięć. Dosyć ciekawa, bardzo szybko się czyta.

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

jedna z moich ulubionych z tej serii. ;)

Daria | 2011-05-20

ciekawa seria.