W poszukiwaniu Andy'ego

Cykl: Replika (tom 12)
Wydawnictwo: Da Capo
In search of Andy

Amy wreszcie zobaczy Paryż - Miasto Światła. Już nie może się doczekać, kiedy wejdzie na szczyt wieży Eiffla, przespaceruje się bulwarem nad Sekwaną i obejrzy szklaną piramidę przez Luwrem. Nie spodziewa się tylko, że spotka tam Andy'ego, chłopca, którego poznała na obozie. Czy to naprawdę jest o o naprawdę jest on, czy jeden z jego klonów?

InnyŚwiat | 2014-08-19
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

W poszukiwaniu Andy'ego - taki tutuł nosi 12 już część repliki. Mama Amy leci do Paryża w celach służbowych. Amy udaje się ją przekonać, żeby wzięła ją ze sobą. Leci z nimi Monica. Amy w Paryżu chce zapomnieć o wszystkim i odpocząć. Kiedy są już na miejscu Nancy zamieszkuje pokój w hotelu dla naukowców, a dziewczyny na drugim końcu Sekwany.
Tego samego dnia, wieczorem w kafejce Amy zauważa Andy'ego, który z uwagą jej się przypatruje. Ale czy to faktycznie Andy Denker z dzikiej przygody? Może to jego klon?
W tym dniu, późnym wieczorem wraz z Monicą i jej nowym chłopakiem Amy wybrała się na balet. Dlaczego? Chciała zobaczyć swoją siostrę - Annie. I tak się stało. Po występie spotkała się z nią, a ta serdecznie ją przywitała. Dziewczęta umówiły się na kolejne spotkanie.

Kiedy Amy poszła po koleżankę do jej szkoły spotkała Andy'ego. JEJ Andy'ego. Razem z Annie poszli pooglądać Paryż. Wieczorem natomiast odbyli rejs statkiem. Na pokładzie towarzyszyli jej Monica i jej amant......

Akashiya Viv | 2015-10-26

Pamiętam, że jako nastolatka serię pochłonęłam błyskawicznie i ciężko było mnie od niej oderwać. Wspólnie z koleżanką wręcz ścigałyśmy się do biblioteki, by wypożyczyć te, których jeszcze nie czytałyśmy. Zdecydowanie warte polecenia.

Kulkowa | 2013-03-31
Przeczytana: 21 sierpnia 2012

Tą częścią nie byłam zachwycona, ponieważ nie przepadam za Andy'm

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

zawsze lubiłam Andy'ego. no i Paryż! zestaw idealny. :)

Terpentulla | 2010-08-07

Andy jest słodki ;)