Nieoczekiwane spotkanie

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Cykl: Replika (tom 6)
Wydawnictwo: Da Capo
And The Two Shall Meet

Amy przyjeżdża na obóz aby wreszcie móc bez ograniczeń uprawiać ukochane sporty ekstremalne. Dzięki temu może latać na lotni i wspinać się na skały bez strachu przed ujawnieniem swojej tajemnicy, o której wiedzą tylko najbliżsi przyjaciele. Wygląda jednak na to, że nie tylko ona jest obdarzona niezwykłymi umiejętnościami...

InnyŚwiat | 2014-08-10
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Amy poznała tajemniczą klike. Nie było to nic przyjemnego. Na szczęście dziwnym trafem w samą porę pan Devon przyszedł, żeby zabrać wariatkę. I ta sprawa została zamknięta. Kolejny tom nosi nazwę "nieoczekiwane spotkanie". Amy wraz z przyjaciółmi wybiera się na obóz "Dzika Przygoda". Na obozie poznaje tajemniczego Aleksa... Jest bardzo podobny do Amy. Oczywiście nie z wyglądu, ale z umiejętności. Ma dużo siły, jego zmysły są wytężone. Czy myślicie o tym co ja? Ponoć gdzieś na świecie stworzyli rasę nadludzi płci męskiej... Domyślacie się, co podejrzewam .
Podczas spływu pontonami Flora ginie. Czy to przypadek? Niektórzy twierdzą że tak, a inni że nie - mówią, że ktoś utopił ją... Ale czy to możliwe?
Aleks ucieka do lasu, a Amy w ślad za nim... Aleks postanawia popływać w strumieniu... Znak na prawej łopatce to półksiężyc? Czy to może być prawda?
Amy czuje silną więź z Andym, ale co z Erikiem? Uczucia stają się nieważne, kiedy klonom grozi niebezpieczeństwo.

Książka pełna...

Daria | 2014-07-19

Na początku ciężko było mi się w nią wciągnąć, zaciekawić... Książka była uciążliwa, nudna. Pod koniec według mnie coś się zaczęło dziać i stała się ciekawsza, ale ogólnie książka taka sobie.

Daria | 2011-05-20

ciekawa seria.

beaciaa9 | 2012-01-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 2011 rok
Fragiles | 2011-02-13

Wylatkowo uciążliwa, ciężka do przebrnięcia, nudna.
Amy udaje się namówić mamę na ekstremalne wakacje, krótko mówiąc ogromną rzeźnia której ofiara ma być Amy, a raczej celem. Bardziej detektywistyczna, okupiona nudą i bezradnością. Jeśli się nie mylę występuje tam pan x pomagier i nieznany nam jeszcze dokładniej bohater który ratuje Amy z opresji. Nie podobała mi się i jej ocena nei mieśi sie w sakli, psuje mi cała historię.

Akashiya Viv | 2015-10-26

Pamiętam, że jako nastolatka serię pochłonęłam błyskawicznie i ciężko było mnie od niej oderwać. Wspólnie z koleżanką wręcz ścigałyśmy się do biblioteki, by wypożyczyć te, których jeszcze nie czytałyśmy. Zdecydowanie warte polecenia.

nienia | 2013-02-08

Najlepsza z całej serii "replika" razem z "tajemniczą kliką". Kocham Amy. jak dla mnie cała ta seria to arcydzieło *.*

Kulkowa | 2013-03-31
Przeczytana: 13 sierpnia 2012

Niby fajna książka, ale ten drugi chłopak Amy, Andy, nie przypadł mi do gustu.

Terpentulla | 2010-08-07

Pojawiający się tam drugi chłopak Amy jest po prostu...nieziemski ;)

Szamanka | 2014-01-04

Zdecydowanie najlepsza część :)