Moje złego początki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
7 (21 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
moje, złego, początki, janusz, meissner
Inne

Nitager | 2016-04-04

Czytelnik znajdzie tu pierwsze opowiadania Janusza Meissnera, wtedy jeszcze początkującego pisarza. Ale już widać rodzący się talent. Zbiór zawiera również opowiadania z lat późniejszych.
Podzielony jest na dwie części. Pierwsza, zatytułowana "Nie z tej ziemi", to opowieści niesamowite, dreszczowce, niemal horrory o umiejętnie wykreowanym nastroju.
Część druga - "Z tej ziemi" - to zbiór opowiadań już bez zjawisk nadprzyrodzonych, głównie o tematyce lotniczej.
Dla miłośników Janusza Meissnera - lektura obowiązkowa!

Zbigniew_Malinowski | 2012-04-23
Przeczytana: styczeń 2012

Świetne opowiadania z pionierskich czasów lotnictwa. W dodatku - opowiadania z dreszczykiem i z morałem. Czytałem 30 lat temu i były wspaniałe, przeczytałem teraz - i wcale się nie zestarzały. Nie tylko dla fanów lotnictwa.

Złośliwy | 2014-12-25
Przeczytana: 29 grudnia 2014