Garść miłości, Okruchy szczęścia

Okładka książki Garść miłości, Okruchy szczęścia Katarzyna Mak Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Garść miłości, Okruchy szczęścia
Katarzyna Mak Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. literatura obyczajowa, romans
Garść miłości, Okruchy szczęścia
Wydawnictwa Videograf S.A.
2020-10-14
2020-10-14

Bardzo mi się podobała , a koniec zaskakujący . Polecam.

Bardzo mi się podobała , a koniec zaskakujący . Polecam.

Bardzo ciekawa i wciągająca historia z zaskakującym zakończeniem.

Bardzo ciekawa i wciągająca historia z zaskakującym zakończeniem.

Helena - główna bohaterka, poddawana jest próbom, kilka razy musi podjąć trudne decyzje, od których zależy jej i innych życie. Zdradzona, rozstaje się z mężem, usuwają jej jajnik i musi pogodzić się z faktem, że być może nigdy nie będzie już matką, ucieka od tego wszystkiego i od matki, która ciągle chce sterowac jej życiem, chce nabrać dystansu. Przeznaczenie kieruje ją do Międzyzdrojów i stawia na jej drodze mężczyznę, który zawładnie jej życiem. Początkowo dla niego liczy się tylko seks, jednak stopniowo wszystko się zmienia. Poznaje też histrię nieszczęśliwej miłości jego ojca, która przypomina i wiąże się z jej losami.

Troszkę inna historia, dość ciekawa, choć mało realna. A ciągłe podkreślanie, że 33 - letnia kobieta to stara kobieta, jakoś mnie raziło. Zabrakło mi też historii Filipa, mało czytelnik dowiaduje się o jego przeszłości.

Przyjemnie się czyta.

Przyjemnie się czyta.

To moje pierwsze spotkanie z autorką i muszę przyznać że na pewno nie ostatnie.
Historia bardzo wciągająca i pokazująca jak niedomówienia mogą mocno wpłynąć na nasze losy.
Polecam gorąco

To moje pierwsze spotkanie z autorką i muszę przyznać że na pewno nie ostatnie.
Polecam gorąco

Fajna

Fajna

Sam koniec rewelacyjny, zagadkowy, coś się działo. Była akcja. Początek za bardzo mulasty, zbyt długie nieciekawe opisy.

Historia ujmująca za serce bardzo głęboko ujęła mnie,wzruszyła poznajemy Helenę trzydziestolatke,kobietę którą mąż Piotr zdradził postanawia wyjechać nad morze do Międzyzdrojów rozpocząć nowe życie,poznaje tam Filipa bawidamka i podrywacza.
Różnią oni się charakterami obojga na początku się nie darzą sympatią wprost nie znoszę się,lecz po pewnym czasie wybucha między parą płomienny romans,rodzi się uczucie silne i piękne.
Polubiłam bohaterów w powieści swietni,wyraziści byli kibicowałam im bardzo.
Fabuła tej książki wspaniała,bardzo dobrze poprowadzona przez pisarkę.
Lekki,przyjemny styl,wartka i dobra akcja,trzymała mnie w napięciu książka.
Wciaga i zachwyca ta powieść naprawdę,czyta się dobrze.
Mile zaskoczona jestem tą książką,czytałam z ogromną przyjemnością,zachwycona jestem powieścią.
To cudna,wzruszająca książka.

To co się działo pod koniec książki to jakiś rollercoaster emocjonalny. Odnoszę wrażenie, że przezywałam to bardziej niż bohaterowie książki. Podsumowując książka całkiem niezła. Początek okej, środek mniej okej, końcówka - rewelacja. I dla tych końcowych czytelniczych wrażeń warto przeczytać tą książkę.

dobre zakonczenie

dobre zakonczenie