Dyskusje o książce Spotkamy się pod drzewem ombu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
25 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Czytamy w weekend
Majowe wyzwanie zaliczone:  Pierwsza osoba liczby pojedynczej Pierwsza osoba...  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
2 lata temu
Saga rodzinna- co polecacie?
 Cashelmara Cashelmara  Rodzina Palliserów Rodzina Palliserów  Żony i córki Żony i córki  Lata beztroski Lata beztroski  Tajemnica zamkuTajemnica zamku  Cena szczęścia Cena szczęścia  Prawdziwa miłość
4 lata temu
Najpiękniejsze książki o miłości...
 Veiled Innocence Veiled Innocence Będę to powtarzać wszędzie - jest to najlepszy romans jaki przeczytałam w życiu, a było ich bardzo dużo, od klasyków aż po współczesne. O zakazanej miłości. I to jak niezwykłej! ;) Jest w Internecie w pdf-ie nieoficjalne tłumaczenie.  It Ends with Us
4 lata temu
Pokazuje 6 z 35