Obiad z Bondem

Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Obiad z Bondem
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2021
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) Cykl: Kolacja z Tiffany''m (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kolacja z Tiffany''m (tom 2)
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2021-01-14
2021-01-14
Inne

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Wyróżniona opinia i

Obiad z Bondem

przeczytanych książek 743 napisanych opinii 495

Ale nudy.
Chyba jednak oczekiwałam czegoś więcej.
Czy autorce nie nudzi się pisać ciągle tak samo i o tym samym? Zmieniają się tylko imiona.

Ale nudy.
Chyba jednak oczekiwałam czegoś więcej.

Mało wymagające seria, przy której spędzić można miło wieczór i nieco odpocząć od codzienności. Choć fabuły poprowadzone są dosyć prosto, dialogi między bohaterami pozostawiają wiele do życzenia to książki czytało się przyjemnie. Było momentami zabawnie, pojawiły się jakieś zagadki i tajemnice skrywane przed czytelnikiem. Nie ma ciężkich tematów, dużo w nich luksusu, pieniędzy więc można dość dobrze przenieść się do świata zamożnych ludzi, który rządzi się swoimi prawami i zasadami.

Czytałam na wyjeździe, dobra książka na podróż. Czyta się łatwo.

Czytałam na wyjeździe, dobra książka na podróż. Czyta się łatwo.

Wchlonelam bardzo szybko. Polecam

Wchlonelam bardzo szybko. Polecam

1964

Czy są w stanie zostawić przeszłość za sobą, porozumieć się?
Czy ona będzie w stanie mu zaufać? Nie jako stróżowi prawa, lecz jako mężczyźnie? Czy on będzie w stanie uchronić ją przed czyhającym niebezpieczeństwem?
Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w drugim tomie cyklu: Kolacja z Tiffanym. A szukając odpowiedzi na te pytania, będziecie się nieźle bawić.

Czy są w stanie zostawić przeszłość za sobą, porozumieć się?

Chcesz się pośmiać to musisz ją przeczytać. Uwaga książka bardzo wciągająca. W sumie to wszystkie 3 tomy. Ja sprzedałam odkurzacz i mopa bo nie miałam czasu sprzątać czytając to. Chociąlaż ksiażki wydają się grube szybko się kończą

😍😍😍😍

😍😍😍😍

Bardzo lubię motyw w książce kiedy jest detektyw, policjant, czy ktoś w tym stylu jako stróż prawa. Naprawdę mam chyba jakiś fetysz do mundurów. I chociaż tutaj głównym bohaterem jest właśnie komisarz i chociaż bardzo podobał mi się ten “Bond”, to jednak muszę przyznać, że nie porwała mnie ta historia.

Ogólnie fabuła bardzo fajnie się zaczyna i czuć, że będzie szło nie tyle w romans, ale w kryminał i nagle okazuje się, że nasi bohaterowie zachowują się jak nastolatki. Choć ich przekomarzania w pewnych momentach bawiły mnie, to z drugiej strony miałam wrażenie, że jednak to nie jest to co chciałabym przeczytać.

I choć początek mnie wkręcił tak później okazuje się, że ta akcja, która powinna porwać, po prostu siadła i chyba właśnie to mnie wybiło z rytmu i dalej czytałam, ale bez żadnych fajerwerków.

Może za dużo i za szybko chciała autorka dać i dlatego tak to wszystko wybija i pędzi, aż okazuje się, że akcja która powinna mieć spektakularny finał, szybko się skończyła, a nawet nie wiem kiedy tak naprawdę się zaczęła i jakoś “kryminalny” moment był taki jakiś nie zaskoczeniem dla mnie.

Na szybko by przeczytać i spędzić miło wieczór możecie sięgnąć i nie zawiedziecie się, ale jeśli spodziewacie się jakiś wielkich fajerwerków to przykro mi, ale nie znajdziecie tutaj. Chociaż… Kto to wie, każdy ma swój gust, więc przeczytajcie i sami się przekonajcie.

Ogólnie fabuła bardzo fajnie się zaczyna i czuć, że będzie szło nie...

Jak zwykle duza dawka smiechu i duzo akcji.

Jak zwykle duza dawka smiechu i duzo akcji.

Autorka daje kolejną książkę z taka dawka emocji, śmiechu. Dzięki autorce znowu przeniosłam się w świat romansu z nutką mafijnego kryminału. Książka jest przepełniona dobrym humorem, zwrotami akcji. Policjant działający na granicy prawa, oraz dziewczyna pracująca w banku. Eliza jest zawzięta, stanowcza, lubi się bawić i zawsze chce postanowić na swoim. W tej książce jak i w pierwszej części pojawia się sytuacja porwania, ale jak to lubi przedstawiać @lingasloniewska.pisarka zamiast się bać, Eliza z Natalia się śmieją, nie czują strachu wogole. Jak masz handre ta książka na 100% poprawi humor każdemu. Polecam ❤️ @lingasloniewska.pisarka jesteś mistrzynią w pisaniu książek przy których nie da się nie mieć dobrego humoru 😘sat yes

• Przeczytane 2021

Agnieszka Lingas-Łoniewska Obiad z Bondem Zobacz więcej