Wielki atlas anatomii człowieka

The illustrated Atlas of the Human Body
medycyna, biologia
albumy
Pistacia

Budowa i funkcjonowanie ciała człowieka przedstawione są niezwykle dokładnie, warstwa po warstwie. Jest to wspaniały przewodnik po ciele człowieka, pełen rysunków, zdjęć, diagramów i aktualnych faktów dotyczących anatomii. Każdy rozdział kończy się prezentacją na temat spraw dotyczących schorzeń organizmu, naturalnych mechanizmów obronnych, najnowszych badań nad diagnozowaniem chorób oraz innowacji medycznych.

[opis wydawcy]

Ginger | 2012-07-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Medycyna
Przeczytana: czerwiec 2012

Książka jest niesamowita! Dobra zarówno dla dzieci, uczniów liceum, czy gimnazjum, jak i dorosłych. Prawdziwa kopalnia wiedzy, dużo ciekawostek, gruby papier, wielkie, kolorowe ilustracje i niezbyt skomplikowany język. Naprawdę polecam!

marta467 | 2010-10-01

super ;) swietna pomoc naukowa

Daria | 2011-05-21

mam to, jest rewelacyjna!

AsfaltHunter | 2014-05-27
Nina | 2013-07-08