Wielki Atlas Kosmosu

Wydawnictwo: Buchmann
kosmos, wszechświat
albumy
Pistacia

Dzięki szczegółowym mapom i diagramom ten ilustrowany atlas zabierze cię w podróż przez Układ Słoneczny, Drogę Mleczną aż na krańce Wszechświata. Książka ta jest jednak czymś więcej niż atlasem - jest kompletnym przeglądem fascynujących światów astronomicznych, podróży kosmicznych i kosmologii XXI wieku.

Nifelinord | 2012-06-21
Na półkach: Przeczytane, Na składzie
Przeczytana: 2012 rok

Właściwie jedyna rzecz, do jakiej można by się przyczepić, to bardzo łatwo brudzące się kartki i lenistwo ilustratora [jeden ze schematów rysunkowych przynajmniej raz powtórzono, zmieniając tylko dane] - czytało się i przeglądało z najwyższą przyjemnością, a wiadomości z historii astronomii wchłonęłam bądź powtórzyłam w bród.