Fizyka życia

Okładka książki Fizyka życia John Freeslow
Okładka książki Fizyka życia
John Freeslow Wydawnictwo: QBS Jan Kubań popularnonaukowa
popularnonaukowa
QBS Jan Kubań
2009-11-26
2009-11-26
nauki ścisłe popularnonaukowe

Bardzo ciekawa książka. Nowe spojrzenie na świat.
Myślę że jest to przełomowe odkrycie.
Na marginesie, artrac to dureń lub trol

Bardzo ciekawa książka. Nowe spojrzenie na świat.
Myślę że jest to przełomowe odkrycie.
Na marginesie, artrac to dureń lub trol

Dałem 10 ze względu na fakt, że Pan Freeslow :) otwiera furtkę na nowe spojrzenie pojmowania nauk, które połączone matematyką dają w rezultacie Fizykę Życia. Nie jest to arcydzieło w sensie literackim (język),tylko raczej w myślowym, w pomyśle. Polecam przestudiować książkę i wracać do niej co jakiś czas. Większość bibliografii to wartościowe źródła, do których też warto sięgnąć. Przy czym niniejsza opinia jest napisana przez inżynieria po politechnice, nie wiem na ile niniejsza pozycja będzie zrozumiała dla współczesnego humanisty (a i być może współczesny inżynier się w niej nie połapie, ale to należy przeczytać wtedy drugi raz :)).

@artrac przeczytał, nic nie zrozumiał i bardzo zaszkodził dając 1/10
Takie to życie szkodnika, zesra się nażre i pójdzie szkodzić dalej, postępować z takimi tak jak ze szkodnikami.

@artrac przeczytał, nic nie zrozumiał i bardzo zaszkodził dając 1/10

@artrac Po prostu debilu jesteś za głupi na tą książkę i nic z niej nie zrozumiałeś. Nie ten poziom - zbyt wysoki poziom abstrakcji i ogólności dla takiego scjentystycznego, redukcjonistycznego prymitywa jak ty troglodyto.

A książkę polecam każdemu potrafiącemu wykazać się myśleniem systemowym i absolutnym, chcącemu zrozumieć złożone procesy leżące u podstaw życia oraz rzeczywistości której doświadczamy.

Pseudonaukowy bełkot. Żałuję, że dokładniej nie przyjrzałem się tej pozycji przed zakupem.

• Literatura faktu
  • Popularno-Naukowe
  • Filozofia
  • Biały
  • Chcę przeczytać PRIORYTET
  • Publicystyka

Dodaj cytat z książki Fizyka życia