Nowy Marketing

Wydawnictwo: VFP Communications Ltd.
978-83-906109-4-8
marketing, blog,
biznes, finanse
Robert

To publikacja, która w przystępny sposób przedstawia narzędzia marketingu online. Ponadto autor opisuje wpływ nowych mediów na postawy i zachowania konsumentów oraz konsekwencje tych zmian dla tradycyjnego marketingu.

Tintinka | 2014-07-21
Przeczytana: 2014 rok

Bardzo jasno, klarownie napisana książka o podstawach marketingu w internecie. Jeżeli czyjeś zainteresowania biegną w stronę: nowych mediów, komunikacji interentowej social mediów, marketingu internetowego i ktoś czuje, ze chce znać podstawy funkcjonowania, staretegie, reakcje internautów, sposoby sprzedaży w sieci itp itd., to polecam, zachecam, warto siegnąć. Jedyny minus- informacje i dane pochodzą z lat 2006- 2008/2009, - cóż... w kwestii tempa rozwoju internetu to lata świetlne, ale nie daje minusa, bo to nei wina autora :) poza tym można spojżec z dystansu i porównać czy przewidywania wobec rozwoju internetu i założenia sie sprawdziły :)

Tomek O | 2013-09-05
Przeczytana: wrzesień 2013