Okładka książki Razem ze słonkiem. Zima

Razem ze słonkiem. Zima

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Razem ze słonkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
espeja
6,7 (27 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Pięknie ilustrowana książka wprowadzająca dzieci w świat przyrody poprzez wierszyki, opowiadanka, zabawy... "Razem ze słonkiem" wprowadza czytelnika w rytm tego, co się dzieje w przyrodzie. Całość składa się z sześciu książek odpowiadających sześciu okresom fenologicznym w przyrodzie: Przedwiośnie Wiosna Lato Złota jesień Szaruga jesienna Zima Układ ten przyjęty został celowo, ze względów dydakt...

Przedwiośnie
Wiosna
Lato
Złota jesień
Szaruga jesienna
Zima
Układ ten przyjęty został celowo, ze względów dydaktycznych. Chodzi bowiem o to, aby dziecko z nadejściem nowej pory roku otrzymało świeży materiał poznawczy dotyczący zjawisk, jakie aktualnie zachodzą w przyrodzie i są w danej chwili do zaobserwowania.

Gdzie kupić?

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku