Okładka książki Razem ze słonkiem. Zima

Razem ze słonkiem. Zima

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Razem ze słonkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
espeja
6,7 (27 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Pięknie ilustrowana książka wprowadzająca dzieci w świat przyrody poprzez wierszyki, opowiadanka, zabawy... "Razem ze słonkiem" wprowadza czytelnika w rytm tego, co się dzieje w przyrodzie. Całość składa się z sześciu książek odpowiadających sześciu okresom fenologicznym w przyrodzie: Przedwiośnie Wiosna Lato Złota jesień Szaruga jesienna Zima Układ ten przyjęty został celowo, ze względów dydakt...

Przedwiośnie
Wiosna
Lato
Złota jesień
Szaruga jesienna
Zima
Układ ten przyjęty został celowo, ze względów dydaktycznych. Chodzi bowiem o to, aby dziecko z nadejściem nowej pory roku otrzymało świeży materiał poznawczy dotyczący zjawisk, jakie aktualnie zachodzą w przyrodzie i są w danej chwili do zaobserwowania.

Gdzie kupić?

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku