Droga do Gandolfo

Tłumaczenie: Małgorzata Żbikowska
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
The road to Gandolfo
szati

Książka opowiada o amerykańskim żołnierzu odchodzącym na emeryturę, który ma parę dobrych pomysłów, aby zdobyć odrobinę pieniędzy na starość. Wykorzystuje do tego informacje zdobyte przez lata w wojsku i zamierza zrobić przekręt wszech czasów, coś, na co nikt by się chyba nie odważył i co nawet nie przeszłoby nikomu przez myśl...

Paco | 2015-04-15
Na półkach: LUDLUM, Przeczytane
Przeczytana: 15 kwietnia 2015

Przechichotałem.
Tzn. część przeczytałem, lecz resztę przechichotałem :)
Autor zapewne nieźle się bawił ,pisząc tę powieść.
Ja z kolei nieźle się bawiłem czytając.
Podpisał ją swoim nazwiskiem dopiero kilka lat po pierwszym wydaniu.
Gdy nabrał do siebie dystansu.
Czego życzę też przyszłym czytelnikom tej pozycji, gdyż jest ona napisana z wielkim przymrużeniem oka i nie ma nic wspólnego z ,,prawdziwym,, Ludlumem.

deana | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 02 listopada 2013

To dopiero druga książka R.Ludluma, którą czytałam. Nie znam go więc nie mogę porównać jej resztą jego twórczości. Mogę jednak powiedzieć, że bardzo dobrze bawiłam się ją czytając. Jest absurdalna, zabawna, całkiem nieźle napisana. I w pewien sposób nawet przewiduje przyszłość.

Faust_Goethe | 2013-07-05

Pierwsza i jedyna pozycja Ludluma, która do tej pory przeczytałem.
Straszliwy zawód. Prosta, nudna, mało prawdopodobna fabuła. Najciekawsza z całej książki jest chyba okładka. Zdecydowanie odradzam.

JohnPaul2 | 2013-03-18
Przeczytana: 11 stycznia 2004

Mój dobry przyjaciel, Josef dał mi tę książkę w prezencie, i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wielu fanów Roberta Ludluma może nie cieszą, ponieważ jego popularność miał zakorzenione w jego akcji, intryg, sensacyjnych, po "Gandolfo", ale opublikowane w latach ubiegłych.Czułem, że osobistej więzi z głównego bohatera, który z pewnością wykluły się wspaniała fabuła!

Rune | 2010-10-03
Przeczytana: 2010 rok

W tej książce zabrakło 90% rzeczy, które lubię w Ludlumie - prawdziwej akcji, dreszczyku napięcia, dobrze przemyślanej zagadki.

Przemek | 2015-11-08
Przeczytana: 30 października 2015

Dziwna to książka. Niby temat bardzo ciekawy (wojak mający dostęp do wielu tajemnic chce dokonać zuchwałego porwania) to jednak wykonanie nie przekonuje a zakończenie to już ekstremalne bajeczki. Ani nie bawiło, ani nie śmieszyło ani nie wciągnęło.

ROB | 2017-01-18

świetna komedia akcji jeśli ktoś potrzebuje lektury do pośmiania to ta i ciąg dalszy droga do omaha spełni swe zadanie

andrzej berdowicz | 2013-09-29
Przeczytana: 28 września 2013

cóż ..... ja trochę się rozczarowałem, trochę banalne, nijakie zakończenie, ale to oczywiście tylko moje odczucie :)

1310mathias | 2017-02-01
Agata Biernat | 2017-01-03