Zawsze warto

Okładka książki Zawsze warto J.B. Grajda
Okładka książki Zawsze warto
J.B. Grajda Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-06-29
2020-06-29

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Paulina Świst, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...
Okładka książki Świąteczne namiętności Edyta Folwarska, J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Magdalena Winnicka, Anna Wolf
Świąteczne nam... Edyta Folwarska, J....

Strata kogoś bliskiego zawsze boli. Nie ważne czy spodziewamy się tej śmierci czy nie. Każde odejście pozostawia nas w rozpaczy. Tak też było w przypadku Anny, która po śmierci ukochanego męża nie jest w stanie wrócić do normalnego życia. Pewnego dnia wracając z pracy zaczyna padać więc kobieta postanawia nie czekać na autobus tylko zamierza wrócić taksówką.
Jakie jest jej zaskoczenie gdy po tym jak wsiadła do taksówki ( a przynajmniej tak jej się wydawało) taksówką wcale nie było. A samochód do którego wsiadła okazuje się autem Pawła.

Paweł to pewny siebie i swojej urody facet. Wraz z bratem po śmierci ojca przejął firmę zajmująca się transportem. Ojciec Pawła przed śmiercią zaznaczył w testamencie iż cały majątek i zarządzanie firmą przypadnie temu z braci, który pierwszy się ożeni z miłości i pozostanie w związku przez 12 miesięcy.
To nietypowe spotkanie tej dwójki powoduję że w głowie Pawła rodzi się pomysł I proponuję Annie układ. W zamian za małżeństwo otrzyma wszystkie związane z tym przywileje oraz okrągły milion.
I wszystko było by idealnie gdyby nie to że Paweł nie przewidział że zacznie zakochiwać się w Annie.

Czy Anna zgodzi się na układ? Czy będzie w stanie zapomnieć zmarłego męża? Co zrobi Paweł gdy zwykły układ przerodzi się w coś poważniejszego?

Kurczę ta książka jest tak świetna że aż człowiek żaluzje że tak szybko się kończy. Bardzo podobało mi się to że była napisana zarówno z perspektywy Ani jak i Pawła. Lekka I przyjemna w czytaniu. W jednej chwili zaczynasz czytać i po chwili wiesz że nie odłożysz jej póki nie skończysz 😉😊

#bookstagram #bookstagrampl #goracopolecam #ksiazka #waspos #ksiazkowelove #książkoholik #książkoholiczka #milospedzonyczas #zakochanawksiążkach

Jakie jest jej...

Ania to młoda wdowa, która po śmierci męża próbuje stanąć na nogi.Choć strata bardzo boli I podniesienie się po niej nie jest łatwe to powoli I małymi krokami idzie ku lepszemu.
Paweł to młody ,przystojny biznesmen, który wraz z bratem zarządza rodzinną firmą.Współpraca między nimi nie układa sie najlepiej,a ostatnia wola ich ojca dodatkowo wprowadza rywalizację między nimi.
Przypadkowe spotkanie,kiedy to Anna przez pomyłkę zamiast do taksówki wsiada do samochodu Pawła zmienia ich życie o 180 °.Paweł zaintrygowany I zauroczony kobietą wpada na pomysł ,jak dzięki niej może odziedziczyć cały majątek.Proponuje Annie układ. Wzamian za ślub I trwanie w małżeństwie przez rok, dziewczyna dostanie milon złotych. Choć Anna nadal skrywa w sobie wiele bólu I cierpienia, to rozważa propozycję Pawła.Jednak kiedy między nimi rodzi się uczucie, oboje nie wiedzą jak sobie z nim poradzić.
Czy Anna przystanie na propozycje Pawła??
Czy ten układ okaże się tylko biznesem??
Jest to moje drugie spotkanie z twórczością autorki.Za pierwszym razem bardzo udane, więc nie wachałam się sięgnąć po tą historię. Lekkie pióro autorki sprawia, że książkę czyta się z przyjemnością i zaciekawieniem. Jest to emocjonalna historia, która zawiera wiele zwrotów akcji I nieprzewidzianych sytuacji.Bardzo ciekawe napisany romans połączony z sensacją. Historia pisana z perspektywy obojga bohaterów, pozwala nam poznać odczucia obojga. Książka porusza wiele tematów I trudnych decyzji jednak zawsze warto walczyć do końca.
Polecam

Na początku denerwowało mnie to, że książka jest pisana z dwóch perspektyw, bo wszystko się powtarzało. Natomiast później miało to sens kiedy Ania i Paweł byli w innych miejscach.
Jeżeli chodzi o treść to dla mnie bez sensu było to, że on jej odrazu nie powiedział i nie wziął ze sobą.
Ogolnie historia emocjonalna, ciekawa, napisana lekko. Widzimy przemianę człowieka, kiedy zrozumie, ze istnieje coś ważniejszego od pieniędzy. Oczywiście koniec książki był przewidywalny.

Od śmierci męża Anny minął już rok i choć ta strata nadal bardzo boli kobieta postanawia zacząć normalnie żyć. Wraca do swojego domu i do pracy. Kiedy myśli, że jest na dobrej drodze do „normalności”, że w końcu uda się jej pozbierać i posklejać potrzaskaną duszę, przekorny los wszystko niweczy. W życiu Anny pojawia się mężczyzna. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nieznajomy nie zaproponował jej układu wartego milion złotych.

Paweł wraz z bratem próbuje prowadzić rodzinny biznes. Ich stosunki są zimne co nie ułatwia współpracy. Dodatkowo z tyłu głowy Paweł ciągle przetwarza słowa testamentu ojca. Według jego ostatniej woli cały spadek odziedziczy ten z braci, który jako pierwszy ożeni się, ale jest jeden haczyk, to musi być ślub z miłości. Paweł planuje nagiąć nieco te warunki i kiedy na jego drodze, w dość zabawnych okolicznościach, staje Anna postanawia wykorzystać tę sytuację. Proponuje dziewczynie ślub...

To moje pierwsze spotkanie z twórczością J.B Grajdy, ale wiem, że na pewno nie ostatnie. Bardzo podoba mi się styl autorki i to jak prowadzi fabułę. Jest jedna rzecz do której muszę się przyczepić, mianowicie powtórzenia. Narracja prowadzona jest z perspektywy dwóch głównych bohaterów i super bo dzięki temu widzimy daną sytuację oczami zarówno Anny jak i Pawła, ale te sytuacje opisane są tak podobnie, że ma się wrażenie jakby czytało się dwa razy to samo. Tak rzecz ma się mniej więcej do połowy książki, potem jest petarda. Akcja nabiera tempa, są ciekawe zwroty akcji i zakończenie, które mnie zaskoczyło.

„Zawsze warto” to historia pogrążonej w żałobie, emocjonalnie poturbowanej młodej dziewczyny, która nie może pogodzić się ze stratą mężczyzny, którego kochała ponad wszystko. Nie chce angażować się w inne związki bo czuje, że to byłoby nie w porządku wobec zmarłego męża. Boi się samotności i odrzucenia.
„...mam nadzieję, że nie skrzywdzi mnie, że po tym jak mnie pozbierał, nie rozsypię się ponownie...”
Jest to również historia zaślepionego chęcią dominacji i zdobycia majątku mężczyzny. Pewny, że miłość jest przereklamowana, a on sam jest na nią odporny, niespodziewanie wpada w jej sidła. Dopiero wtedy otwierają mu się oczy na wiele spraw. Uświadamia sobie, że przez swój egoizm skrzywdził brata i naraził na ogromne niebezpieczeństwo kobietę, którą kocha.

Polecam 😉

„Zawsze warto" J. B. Grajda to powieść, która przeniosła mnie w intrygujący świat Ani i Pawła.
🚕Ania główna bohaterka pomyliła samochód prywatny z taksówką i tak jej życie zmienia się o 180°, ponieważ w samochodzie był kierowca i Paweł. Młody, przystojny biznesmen, który chcąc odziedziczyć majątek po ojcu przed młodszym bratem musi zrobić coś, co wydaje się niemożliwe. Jednak, kiedy w jego aucie pojawia się Anna, wpada na interesujący pomysł.
🚕Czy młodzi ludzie pełni namiętności, a Paweł żaru nie do okiełznania podpiszą tajemniczą umowę? Czy to będzie dla nich tylko biznes? A może coś więcej? Czy Ania, która po bolesnej stracie będzie umiała otworzyć drzwi do swojego serca, po tym, jak otworzyła do sypialni 🤣?
🚕Jest to powieść, która wzbudziła we mnie wiele skrajnych emocji, ponieważ śmiałam się przez pół książki, nie mylić z naśmiewaniem😎 Bałam się o bohaterkę co najmniej kilka razy, a do tego dużo się dzieje i byłam zaskakiwana przebiegiem zdarzeń.
Autorka pokazuje rzeczywistość tak jak widzą ją oboje bohaterowie, przez co poznajemy ich myśli, lęki i przyczyny podejmowanych decyzji.
🚕Polecam Wam tę historię, w której walka o siebie i marzenia jest trudna, zabawna i pełna uczuć a...i seksu😉.

Dwoje obcych sobie osób, pewien układ i pieniądze. Co może pójść nie tak?

Po przeczytaniu tej powieści poczułam ogromną sympatię do autorki. Wielki szacun za umiejscowienie historii w Polsce. Czytałam nie jedną książkę, której fabuła toczy się w PL lub bohaterami są Polacy, ale dopiero "Zawsze warto" skradło moje serce. Urzekła mnie możliwość spojrzenia na sytuację nie tylko oczami Ani, ale też Pawła.

Historia Ani jest mi bardzo bliska. Z zapartym tchem śledziłam rozwój tej postaci. Śmierć bliskiej osoby nie skreśla szczęścia w naszym życiu, mimo że podniesie się po takiej stracie nie jest łatwe, ale zawsze warto. Przed Pawłem również znajdują się trudne wybory i wyzwania. I właśnie o tym opowiada ta historia, o trudnej miłości, a w tle pieniądze, władza, rywalizacja i przestępstwa.

Czy Ania pozbiera się po śmierci bliskiej osoby?
Czy pozwoli sobie na szczęście i miłość?
Czy wejdzie w układ z przystojnym nieznajomym?
Czy Paweł wyzna wszystko pięknej brunetce?
Co z tego wyniknie i czy sprawy zbyt mocno się nie skomplikują?
Odpowiedzi na wszystkie odpowiedzi znajdziecie w "Zawsze warto".

Gorąco polecam Wam tą książkę, pokochałam ją od pierwszej chwili ❤️
I pamiętajcie! Zawsze warto jest walczyć o swoje marzenia, życie i szczecie.

Dwoje obcych sobie osób, pewien układ i pieniądze. Co może pójść nie tak?

Historia opowiedziana jest z perspektywy dwóch głównych bohaterów Anny i Pawła. Niestety czytanie dwa razy tego samego (bohaterowie używają nawet tych samych słów...) nie bardzo przypadło mi do gustu. Poza tym książkę czyta się bardzo szybko. Historia może nie jest bardzo wciągająca, ale końcowa część zaskakuje.

Anna i Paweł spotykają się przypadkiem. On proponuje jej pewien układ, ona próbuje odbudować swoje życie po stracie bliskiej osoby. Późniejsze wydarzenia i ciągłe zwroty akcji sprawią, że obydwoje będą zastanawiać się, czy zawsze warto walczyć o miłość.

Książka bardzo fajna, czyta się ją szybko i lekko. Historia przewrotna momentami zabawna, wiadomo wątek główny to miłość a co z tego będzie to się okaże jak przeczytacie ;)
Ja książkę polecam !

Ja książkę polecam !

O ile pomysł na fabułę jest naprawdę ciekawy, to niestety z wykonaniem jakoś nie wyszło, coś po drodze padło. Styl niestety mnie rozczarował, autorka ma bardzo dużo manieryzmów w pisaniu, które mnie raziły. Powtarzalność pewnych opisów w wersjach tekstu pisanych z perspektywy bohaterów była nużąca.
Nie byłam w stanie utrzymać zaciekawienia fabułą do końca a męski bohater zaczął mnie irytować swoją mamałygowatością.

Nie byłam w stanie utrzymać zaciekawienia fabułą do końca a męski bohater...

• Romans

Dodaj cytat z książki Zawsze warto