Okładka książki Znowu kręcisz, Zuźka!

Znowu kręcisz, Zuźka!

literatura dziecięca
typ
papier
jjon
5,96 (28 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Zuźka - uczennica klasy trzeciej - wyróżnia się ogromną fantazją i wrażliwością, jest ambitna, choć nieco znerwicowana, i co chwila pakuje się w tarapaty. Rozstrzyga je w sposób niebanalny jak na dziewczynę, używając nawet chwytów dżudo. Zuźka opowiada o tym, co dzieje się w domu i w szkole, zwierza się ze swoich marzeń i porażek, planów na przyszłość - nawet małżeńskich - dowcipnie i niekonwencjonalnie. Świetna lektura, zabawna i pouczająca, z której wiele się można dowiedzieć o współczesnej rodzinie i szkole.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Filemona | 2011-09-18

Nic specjalnego, ale można przeczytać.

Agnieszka | 2014-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2014